خبرگزاری مهر: درحالی که پنجره نقل و انتقالات تابستانی باشگاه پرسپولیس بسته است اما حمیدرضا گرشاسبی سرپرست این باشگاه از قطعی بودن جذب سروش رفیعی خبر داد و امروز نیز انتقال مهدی ترابی به جمع سرخپوشان را قطعی کرد
گرشاسبی در مورد جذب ترابی گفت: مذاکرات خوبی را با مسئولان باشگاه سایپا انجام دادیم و در نهایت به توافق خوبی رسیدیم که ترابی نیم فصل اول را برای سایپا بازی کند و نیم فصل دوم به پرسپولیس بیاید. ترابی بازیکن جوان و آینده داری است و انتقال او به پرسپولیس کار بزرگی بود.

گرشاسبی در مورد پیشنهاد فدراسیون فوتبال عراق به برانکو برای تیم ملی این کشور نیز گفت: برانکو با ما قرارداد دارد و به تعهدش هم پایبند است. برانکو با تیم در کرواسی است تا اردوی آماده سازی پیش از شروع فصل را پشت سر بگذارند.

وی در مورد نهایی شدن قرارداد سروش رفیعی با سرخپوشان نیز گفت: تقریبا ۹۰ درصد کارهای بازگشت سروش رفیعی به پرسپولیس انجام شده است. منتظر بازگشت او از قطر هستیم تا باقیمانده کارها را هم انجام دهیم.

خبرگزاری مهر: درحالی که پنجره نقل و انتقالات تابستانی باشگاه پرسپولیس بسته است اما حمیدرضا گرشاسبی سرپرست این باشگاه از قطعی بودن جذب سروش رفیعی خبر داد و امروز نیز انتقال مهدی ترابی به جمع سرخپوشان را قطعی کرد.

——————-

خبرگزاری ایسنا: الحیاة، یکی از روزنامه‌های پیشروی جریان پان‌عربیسم که هفت دهه پیش در بیروت تاسیس شد، دفترش را در این شهر و دیگر مناطق خارج از منطقه خلیج فارس تعطیل کرد

الحیاة را یک روزنامه‌نگار لبنانی در سال ۱۹۴۶ تاسیس کرد. این روزنامه برای اولین بار در ۱۹۷۶ تعطیل شد که یک سال پس از بروز جنگ داخلی ۱۵ ساله لبنان بود. این روزنامه مجددا ۱۹۸۸ در لندن آغاز به کار کرد و دو سال بعد یک شاهزاده سعودی به نام خالد بن سلطان آن را خرید. دفتر این روزنامه در لبنان سال‌ها درگیر بحران بود و برای تطبیق با دوره دیجیتال و مقابله با سختی‌های اقتصادی تلاش می‌کرد.

منابع نزدیک به این روزنامه تاکید کردند، احتمال دارد این نشریه به زودی تنها در حوزه خلیج‌فارس برای خوانندگان همین منطقه منتشر شود. دفتر بیروت الحیاة حدود ۱۰۰۰ نیرو دارد که حدود نیمی از آنها روزنامه‌نگارانی هستند که برای نسخه بین‌المللی آن می‌نویسند. هنوز تکلیف این حجم از نیروها مشخص نیست.

 این روزنامه عربستانی “مسائل مالی” را دلیل تعطیلی تمامی دفاتر خارجی خود همزمان با انتقال دفتر اصلی‌اش به دوبی اعلام کرده است. به گفته منابع رسانه‌ای، چاپ روزنامه الحیاة از اوایل همین ماه متوقف شده بود و تنها نسخه بین‌المللی آن به صورت آنلاین در دسترس قرار داشت.

خبرگزاری ایسنا: الحیاة، یکی از روزنامه‌های پیشروی جریان پان‌عربیسم که هفت دهه پیش در بیروت تاسیس شد، دفترش را در این شهر و دیگر مناطق خارج از منطقه خلیج فارس تعطیل کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *