ایران آرت: شکیرا، خواننده سرشناس کلمبیایی که اصالتاً اهل لبنان است، در سرزمین پدری‌اش یک شب فوق‌العاده را سپری کرد
او در ادامه چند قطعه دیگر را خواند و در حالی‌که با تشویق‌های بی امان هوادارانش هیجان‌زده شده بود، به آن‌ها گفت: به شما افتخار می‌کنم، به اصالتم افتخار می‌کنم.

این خواننده در پایان کنسرت برخی از هدایای پرشماری که هوادارانش برای او آورده بودند را دریافت کرد و بعد از روی سن خارج شد.

کنسرت مهیج شکیرا در لبنان

کنسرت مهیج شکیرا در لبنان

ایران آرت: شکیرا، خواننده سرشناس کلمبیایی که اصالتاً اهل لبنان است، در سرزمین پدری‌اش یک شب فوق‌العاده را سپری کرد. این خواننده در میان استقبال هوادارانش در شهر زیبای بشری در شمال لبنان به روی صحنه رفت. شکیرا یک قطعه عاشقانه اجرا کرد و بعد به لهجه عربی گفت: سلام لبنان.

سالن محل برگزاری کنسرت در نزدیکی جنگل‌های سدر قرار داشت که به همین خاطر شکیرا گفت: من خانواده‌ام را به درخت‌های سدر تشبیه می‌کنم که به کلمبیا آمدند و در آن‌جا میوه دادند.

این آخرین اجرای شکیرا در ماه جولای بود. او پیش از این در استانبول روی صحنه رفته بود. شکیرا حالا حدود 20 روز استراحت می‌کند و بعد در شیکاگو به اجراهای تور “ال دورادو” ادامه خواهد داد.

کنسرت مهیج شکیرا در لبنان

کنسرت مهیج شکیرا در لبنان

شکیرا قطعات آلبوم “ال دورادو” را اجرا کرد که اکثر آن‌ها روایت عشقش با جرارد پیکه، فوتبالیست تیم ملی اسپانیا و باشگاه بارسلونا است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *