خبرگزاری ایسنا: فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف 8 میلیارد و 615 میلیون تومان کالای قاچاق در طرح 72 ساعته پلیس در این استان خبر داد
به گفته سردار قاسمی، در آخرین برنامه نیروی انتظامی استان در این ارتباط، طرح ویژه 72 ساعته ای با محوریت پلیس آگاهی و مشارکت دیگر بخش‌ها و یگان های انتظامی استان اجرایی شد که کشف 8 میلیارد و 615 میلیون ریال کالای قاچاق را به دنبال داشت.

خبرگزاری ایسنا: فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف 8 میلیارد و 615 میلیون تومان کالای قاچاق در طرح 72 ساعته پلیس در این استان خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار روح‌الامین قاسمی، مبارزه با قاچاق را از برنامه‌های مهم و ماموریت‌های اصلی پلیس در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و تاکیدات مقام معظم رهبری ارزیابی و اظهار کرد: طرح‌ها و برنامه‌های مختلفی در سال‌های اخیر در خصوص این موضوع در نیروی انتظامی طراحی و اجرا شده است.

وی ادامه داد: در همین راستا طرح‌های ضربتی کوتاه مدت یکی از برنامه‌های پیشگیرانه‌ای است که در فواصل گوناگون سال و با بکارگیری توانمندی‌ها و ظرفیت‌های پلیس در سطح استان به مرحله اجرا درمی آید.

فرمانده انتظامی استان سمنان، از کشف 4 فقره پرونده با ارزش بالای 10 میلیارد ریال خبرداد و گفت: در این طرح در مجموع 13 فقره پرونده به ارزش 8 میلیارد و 615 میلیون ریال تشکیل و 12 نفر از عاملان قاچاق کالا شناسایی و دستگیر شدند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: لوازم برقی خانگی، عینک، موتورسیکلت، فرآورده های نفتی و سوخت، چوب، پارچه، دام و احشام، لوازم صوتی و تصویری و… بخشی از محموله های قاچاقی است که در این طرح کشف شد.

——————-

خبرگزاری ایسنا: مهدی فخیم‌زاده همچنان در آی سی یو به سر می‌برد و ممنوع الملاقات است اما به تازگی فیلمی از این هنرمند منتشر کرده است
خبرگزاری ایسنا: مهدی فخیم‌زاده همچنان در آی سی یو به سر می‌برد و ممنوع الملاقات است اما به تازگی فیلمی از این هنرمند منتشر کرده است.

فخیم زاده در طول سال ها فعالیت هنری ساخت فیلم هایی همچون «همسر»، «همسفر»، «مسافران مهتاب»، «تاواریش» و «خواستگاری» را در کارنامه کاری خود دارد و در فیلم ها و سریال هایی مانند «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران»، «تنهاترین سردار»، «ولایت عشق»، «خواب و بیدار»، «مختارنامه» و «دندون طلا» هم بازی کرده است.

مهدی فخیم‌زاده که اخیرا در شمال کشور مشغول فیلمبرداری آخرین سکانس‌های فیلم سینمایی جدیدش با نام «مشت آخر» بود، هنگامی که سوار موتورسیکلت بود دچار یک تصادف شدید با موتورسیکلت دیگری شد که با وجود نداشتن شکستگی، به دلیل ضربه وارد شده به سر در بیمارستان طالقانی چالوس بستری و سپس به تهران منتقل شد.

مهدی فخیم‌زاده قرار است بزودی از آی سی یو به بخش عمومی منتقل شود.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید

نخستین فیلم از «مهدی فخیم زاده» در بیمارستان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *