خبرگزاری میزان: امید نمازی سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان که قصد دارد کم کم وارد بازار نقل‌و‌انتقالات شود، می‌خواهد در اولین قدم چند بازیکن خارجی را جذب کند
امید نمازی قصد دارد به زودی ۲،۳ بازیکن خارجی را به اصفهان بیاورد و با آنها قرارداد امضا کند. به احتمال زیاد در روز‌های آینده این بازیکنان به اصفهان می‌روند و با نظر نمازی قرارداد خود را با این باشگاه امضا می‌کنند.

خبرگزاری میزان: امید نمازی سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان که قصد دارد کم کم وارد بازار نقل‌و‌انتقالات شود، می‌خواهد در اولین قدم چند بازیکن خارجی را جذب کند.

همچنین امید نمازی سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن نظرش روی جذب محسن مسلمان هافبک مغضوب پرسپولیس هم مثبت است، ولی فعلا نمی‌خواهد برای جذبش اقدامی کند. نمازی قصد دارد تا زمان مشخص شدن تکلیف مسلمان و پرسپولیس صبر کند و هر موقعی که جدایی او از پرسپولیس رسمی شد برای جذب او وارد عمل شود.

غیر از ذوب‌آهن، مسلمان از تیم‌های تراکتورسازی تبریز، سپاهان اصفهان و حتی شنیده می‌شود از باشگاه سایپا برای فصل آینده پیشنهاد دارد. با این شرایط بعید نیست که مسلمان در نهایت به تیم سابق خود یعنی ذوب‌آهن بپیوندد.

این در شرایطی است که روز گذشته برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد، مسلمان برای فصل آینده در این تیم جایی ندارد.

——————-

خبرگزاری مهر: انمیمیشن کوتاه «لایت سایت» به کارگردانی سید مسلم طباطبایی که تاکنون در ۲۹۳ جشنواره بین‌المللی در ۵۴ کشور حضور داشته و موفق به کسب ۷۸ عنوان جایزه و ۳۲ عنوان نامزدی دریافت جایزه شده است با حضور در بیش از سه جشنواره مورد تایید آکادمی اسکار به عنوان یک اثر دانشجویی، موفق به کسب جواز حضور در رقابت‌های اسکار دانشجویی ۲۰۱۹ شد
این انیمیشن کوتاه که نخستین ساخته سید مسلم طباطبایی نیز است تاکنون موفق به حضور در چهار جشنواره مورد تایید آکادمی اسکار شده است که اسامی آنها عبارتند از پانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللیTirana آلبانی، بیست و هفتمین دوره جشنواره انیمیشن Animafest Zagreb کرواسی، پانزدهمین دوره جشنواره In the palace بلغارستان و بیست و ششمین دوره جشنواره St. Louis آمریکا.

خبرگزاری مهر: انمیمیشن کوتاه «لایت سایت» به کارگردانی سید مسلم طباطبایی که تاکنون در ۲۹۳ جشنواره بین‌المللی در ۵۴ کشور حضور داشته و موفق به کسب ۷۸ عنوان جایزه و ۳۲ عنوان نامزدی دریافت جایزه شده است با حضور در بیش از سه جشنواره مورد تایید آکادمی اسکار به عنوان یک اثر دانشجویی، موفق به کسب جواز حضور در رقابت‌های اسکار دانشجویی ۲۰۱۹ شد.

جواز حضور در اسکار دانشجویی برای «لایت سایت»

پیش از این نیز انیمیشن کوتاه «هیچکس» به کارگردانی الهام طرقی موفق به کسب جواز حضور در این رقابت‌ها شده است. برندگان جایزه اسکار دانشجویی از شانس‌های اصلی حضور در بین نامزدهای نهایی مراسم اسکار به شمار می‌روند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *