ورزش سه: آلیسون بکر، سنگران برزیلی رم علاقمند است در تابستان امسال راهی رئال مادرید شود.

 فصل فوق العاده آلیسون بکر در رم و عملکرد خوب او در دروازه جالوروسی باعث شد او هوادارانی مانند لیورپول، چلسی و پاری سن ژرمن پیدا کند اما این سنگربان برزیلی علاقمند است راهی رئال مادرید شود
 فصل فوق العاده آلیسون بکر در رم و عملکرد خوب او در دروازه جالوروسی باعث شد او هوادارانی مانند لیورپول، چلسی و پاری سن ژرمن پیدا کند اما این سنگربان برزیلی علاقمند است راهی رئال مادرید شود.

ورزش سه: آلیسون بکر، سنگران برزیلی رم علاقمند است در تابستان امسال راهی رئال مادرید شود.

حالا که زین الدین زیدان از هدایت رئال مادرید استعفا داده است، شرایط به سود آلیسون شده است زیرا سرمربی سابق کهکشانی ها اعتقاد فراوانی به کیلور ناواس داشته و نمی خواست دروازه بان دیگری را به خدمت بگیرد؛ این در حالی بود که مدیریت رئال مادرید خواهان حضور یک گلر جدید بود و حالا راه برای انتقال آلیسون هموارتر شده است.

پس شمارش معکوس برای جدایی آلیسون از رم آغاز شده اما اوضاع به سود رئال مادرید نیست زیرا آنها هنوز تکلیف نیمکت خود را برای فصل بعد نمی دانند اما نباید کتمان کرد آلیسون بکر علاقمند است راهی برنابئو شود.

چرا جدایی زیدان به سود سنگربان برزیلی شد؟

همچنین باشگاه رم برای تنظیم شریط مالی خود باید تا اول ژوئن 50 میلیون یورو درآمد داشته باشد و این در حالیست که آنها معتقدند قیمت آلیسون بکر بالاتر نیست ولی مدیران رئال مادرید علاقه ندارند بیش از 60 میلیون یورو برای سنگربان برزیلی جالوروسی پرداخت کنند.

——————-

سینما سینما: ویدا قهرمانی بازیگر سینمای ایران در دهه ۳۰ و ۴۰، امروز شنبه ۱۲ خردادماه در سن ۸۲ سالگی درگذشت.

 قهرمانی با فیلم «چهارراه حوادث» ساخته ساموئل خاچیکیان و با بازی مقابل ناصر ملک مطیعی وارد سینما شد

این بازیگر سابقه همکاری بازیگران به نامی چون ناصر ملک‌مطیعی، حسین دانشور، آرمان هوسپیان، فردین، گرشا رئوفی، بهروز وثوقی و … و کارگردانان معروفی همچون ساموئل خاچیکیان، آرامائیس آقامالیان، سردار ساگر، خسرو پرویزی و … را در کارنامه دارد.

سینما سینما: ویدا قهرمانی بازیگر سینمای ایران در دهه ۳۰ و ۴۰، امروز شنبه ۱۲ خردادماه در سن ۸۲ سالگی درگذشت.

«چهارراه حوادث»، «طوفان در شهر ما»، «فریاد نیمه شب»، «فردا روشن است» و «آتش و خاکستر» از جمله آثار ماندگاری هستند که قهرمانی در آن ها به ایفای نقش پرداخت.

 قهرمانی با فیلم «چهارراه حوادث» ساخته ساموئل خاچیکیان و با بازی مقابل ناصر ملک مطیعی وارد سینما شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *