خبر ورزشی: حتما ماجراهای جنجالی مترجم برانکو را به یاد دارید؛ اصغر نیک سیرت که بعد از قطعی شدن قهرمانی پرسپولیس، روی سکوی قهرمانی و در قسمت لایواینستاگرام، حرف هایی زد که «توهین به برانکو» خوانده شد و برای مدتی به همین علت، او را از تیم کنار گذاشتند
ماندن نیک سیرت در تهران، شایعه اخراج او از کادرفنی را دوباره بر سر زبان ها انداخت اما یکی از مسئولان باشگاه در مورد این اتفاق به ما گفت: «موضوع اخراج و این مسائل مطرح نبود. واقعیت این است که تاریخ گذرنامه نیک سیرت منقضی شده بود و از این رو، او باید گذرنامه اش را عوض می کرد که این کار، مدتی طول می کشد. از این رو، نیک سیرت پس از دریافت گذرنامه و سپس دریافت ویزا از سفارت کرواسی به جمع سرخپوشان اضافه خواهد شد.»

خبر ورزشی: حتما ماجراهای جنجالی مترجم برانکو را به یاد دارید؛ اصغر نیک سیرت که بعد از قطعی شدن قهرمانی پرسپولیس، روی سکوی قهرمانی و در قسمت لایواینستاگرام، حرف هایی زد که «توهین به برانکو» خوانده شد و برای مدتی به همین علت، او را از تیم کنار گذاشتند.

با این حال، قرارداد نیک سیرت تمدید شد و برانکو با پادرمیانی برخی بازیکنان از جمله سیدجلال حسینی، مترجم خود را بخشید ولی نیک سیرت از جمع مسافران اردوی کرواسی جا ماند.

——————-

: مراسم اکران خصوصی فیلم هزارپا با حضور هنرمندان و بازیگران این فیلم سینمایی شب گذشته 9 تیر 1397 در برج میلاد برگزار شد

تریلر انیمیشن اسپایدر من با حضور اسپایدر-گوئن

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

در این مراسی رضا عطاران وقتی به روی صحنه رفت، شوخی خود و مهران مدیری را برای حاضران تعریف کرد که موجب ایجاد شدن لحظاتی شاد گردید.

مهران مدیری، رضا عطاران، مهران احمدی، کمند امیرسلیمانی، سارا بهرامی، مرجانه گلچین، طناز طباطبایی، علی اوجی، محمدرضا شریفی نیا، اشکان خطیبی و همسرش، سعید عزت اللهی، علی شادمان و ….. از جمله هنرمندان حاضر در جشن افتتاحیه فیلم هزارپا بودند.

: مراسم اکران خصوصی فیلم هزارپا با حضور هنرمندان و بازیگران این فیلم سینمایی شب گذشته 9 تیر 1397 در برج میلاد برگزار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *