خبر ورزشی: مهدی تاج در پیامی کسب مقام سوم جام بین قاره ای جهان و عناوین فردی ملی پوشان در مراسم ی جهان را تبریک گفت

خبر ورزشی: مهدی تاج در پیامی کسب مقام سوم جام بین قاره ای جهان و عناوین فردی ملی پوشان در مراسم ی جهان را تبریک گفت. در پیام مهدی تاج آمده است :

اکنون که برگ زرین دیگری توسط بازیکنان غیرتمند فوتبال ساحلی ایران در تاریخچه فوتبال ساحلی کشور رقم خورده ، جا دارد تا گرم ترین تبریکات را از طرف خودم و خانواده فوتبال به تک تک بازیکنان ، اعضای کادرفنی ، خانواده های عزیزشان و دپارتمان فوتبال ساحلی عرض کنم.

بدون شک از عملکرد و افتخار آفرینی های چند سال اخیر ساحلی بازان کشورمان توقعی جز کسب مقام دیگری در مسابقات سطح بالای جام بین قاره ای جهان نمی رفت.

همچنین انتخاب پیمان حسینی دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران به عنوان برترین دورازه بان جهان، انتخاب گل وی به عنوان گل سال و همینطور انتخاب محمد احمدزاده به عنوان یکی از پنج ستاره فوتبال ساحلی جهان در سال ۲۰۱۷ را که نشان از شایستگی انها در سطح جهان دارد را صمیمانه تبریک می گویم و از خداوند متعال ادامه روند موفق کنونی را خواستارم.

——————-
ایسنا: برنامه «صحنه‌گران» که هر هفته به پخش آثار یک بازیگر اختصاص دارد، این هفته به مرور فیلم‌های پرویز پرستویی در شبکه نمایش می‌پردازد
ایسنا: برنامه «صحنه‌گران» که هر هفته به پخش آثار یک بازیگر اختصاص دارد، این هفته به مرور فیلم‌های پرویز پرستویی در شبکه نمایش می‌پردازد.
فیلم سینمایی «شوخی» به کارگردانی همایون اسعدیان که محصول سال ۱۳۷۸ است، امشب (شنبه، ۱۳ آبان ماه) ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود و بازپخش آن روز بعد ساعت ۱۵ خواهد بود.

فیلم‌ «آدم برفی» به کارگردانی داوود میرباقری یکشنبه ( ۱۴ آبان ماه) و «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا دوشنبه (۱۵ آبان ماه) ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شوند.

این فیلم‌های سینمایی هر شب ساعت ۲۱ از شبکه نمایش به روی آنتن می‌روند و تکرار آن‌ها روز بعد ساعت ۱۵ خواهد بود.

این برنامه امشب فیلم سینمایی «شوخی» با بازی پرویز پرستویی را از شبکه نمایش به روی آنتن می‌برد.

فیلم‌های «من و زیبا» به کارگردانی فریدون حسن‌پور و «موج مرده» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا  نیز  چهارشنبه ( ۱۷ آبان ماه) و پنجشنبه (۱۸ آبان ماه) ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شوند.

همچنین فیلم سینمایی «امروز» به کارگردانی رضا میرکریمی جمعه ( ۱۹ آبان ماه) ساعت ۲۱ به روی آنتن شبکه نمایش می‌رود.  

همچنین فیلم سینمایی «بید مجنون» به کارگردانی مجید مجیدی سه شنبه (۱۶ آبان ماه) به روی آنتن می‌رود.

پرویز پرستویی، فاطمه معتمدآریا، حبیب رضایی، بهار نوحیان و … در فیلم «شوخی» ایفای نقش کرده‌اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *