خبرگزاری صدا و سیما: دیلی میل نوشت خالد بن سلمان آل سعود برادر ولیعهد و سفیر عربستان در آمریکا به صورت محرمانه عمارتی مجلل را در ویرجینیا به ارزش دوازده میلیون دلار خریداری کرده است
این افشاگری ها برای رژیمی که درحال اجرای سیاست های ریاضتی است و بن سلمان نوامبر سال گذشته اقدامات سرکوبگرانه ای را علیه فساد مالی شاهزادگان سعودی آغاز کرد، مایه شرمندگی است.

دیلی میل همچنین از ولخرجی های دیگر برادر ولیعهد عربستان پرده برداشت. وی در مدت فعالیت به عنوان سفیر عربستان در آمریکا هشت میلیون دلار هزینه کرده و یک هواپیمای لوکس بوئینگ 767 اجاره کرده است که هزینه هر ساعت اجاره آن سی هزار دلار است.

برادر ولیعهد و سفیر عربستان در آمریکا به صورت محرمانه عمارتی مجلل را در ویرجینیا به ارزش دوازده میلیون دلار خریداری کرده است.

 ­­دیلی میل نوشت خالد بن سلمان آل سعود برادر ولیعهد و سفیر عربستان در آمریکا به صورت محرمانه عمارتی مجلل را در ویرجینیا به ارزش دوازده میلیون دلار خریداری کرده است.

اسناد ثبتی فروش این ملک نشان می دهد خالد بن سلمان آل سعود این عمارت هشت طبقه را در ماه فوریه سال گذشته و از طریق یک شرکت صوری با پرداخت نقدی خریداری کرده است.

خانه بیست و چهار هزار فوت مربعی آل سعود معروف به قلعه دو لومیر یا کاخ روشنی در هجده مایلی واشنگتن دی سی در ویرجینیا قرار دارد. این شاهزاده بیست و هشت ساله این ملک را در شرایطی خریداری کرده است که هنوز دانشجوی امور امنیت بین الملل در دانشگاه جورج تاون بود. وی آوریل سال گذشته به عنوان سفیر عربستان در آمریکا منصوب شد.

خبرگزاری صدا و سیما: دیلی میل نوشت خالد بن سلمان آل سعود برادر ولیعهد و سفیر عربستان در آمریکا به صورت محرمانه عمارتی مجلل را در ویرجینیا به ارزش دوازده میلیون دلار خریداری کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *