خبرگزاری ایسنا: وکیل‌مدافع پرونده کاووس سیدامامی گفت: در دیدار هفته گذشته با سرپرست دادسرای جنایی، جواب پزشکی قانونی آمده بود اما ابهاماتی داشت که قرار شد آن ابهامات را مجدداً از پزشکی قانونی سوال کنیم
خبرگزاری ایسنا: وکیل‌مدافع پرونده کاووس سیدامامی گفت: در دیدار هفته گذشته با سرپرست دادسرای جنایی، جواب پزشکی قانونی آمده بود اما ابهاماتی داشت که قرار شد آن ابهامات را مجدداً از پزشکی قانونی سوال کنیم.

به گزارش ایسنا، پیام درفشان، دیگر وکیل‌مدافع پرونده سیدامامی در تاریخ 29 فروردین ماه در رابطه با این پرونده به ایسنا گفته بود: طبق اعلام دادسرای امور جنایی تعدادی از فیلم‌های بازجویی مرحوم سیدامامی و بدل پرونده امنیتی وی به این دادسرا ارسال شده است.

کیخسروی اظهار کرد: مجدداً سه‌شنبه هفته آینده به دادسرا مراجعه خواهم کرد.

آرش کیخسروی در رابطه با پرونده «کاووس سیدامامی» اظهار کرد: سه‌شنبه هفته گذشته با آقای شهریاری، سرپرست دادسرای جنایی دیدار داشتم و فیلمی که از داخل خود سلول بود را با یکدیگر مشاهده کردیم.

وی افزود: جواب پزشکی قانونی نیز آمده بود اما ابهاماتی داشت که قرار شد آن ابهامات را مجدداً از پزشکی قانونی سوال کنیم.

وکیل‌مدافع خانواده سیدامامی گفت: قرار بود به ما فیلم دیگری را نشان دهند و این فیلم که دیدیم مورد خاصی نداشت. ما فیلم اصلی را که در ابتدا دیدیم فیلمی بود که با گوشی از داخل قسمت بهداشتی سلول گرفته شده بود.

——————-

خبرگزاری مهر: علیرضا قربانی خواننده موسیقی سنتی، تیتراژ سریال رمضانی «پدر» به تهیه کنندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی را خواند

این خواننده ۴۵ ساله در همکاری های قبلی خود با عنقا خوانندگی سریال «تنهایی لیلا» نوشته وی را برعهده داشت. وی چندی پیش با حضور در مراسم رونمایی سامانه کنسرت آنلاین کشور با طراحی، مدیریت و توسعه عنقا، اولین خواننده ای بود که با این سامانه همکاری و قطعاتی منتخب از آلبوم «سودایی» را اجرا کرد.

وی علاوه بر ترانه تیتراژ برای این سریال قطعات آوازی دیگری نیز اجرا می کند که به فضاسازی بیشتر عاشقانه های بین شخصیت ها از جمله دو کاراکتری که مهدی سلطانی و لعیا زنگنه ایفاگر آنها هستند، کمک شایانی می کند.

این روزها قربانی، اورکی، ایمان و عنقا در استودیو مشغول آماده سازی قطعات مربوط به سریال «پدر» هستند که از ابتدا برای پخش در ماه مبارک رمضان کلید خورده بود.

عاشقانه های علیرضا قربانی برای «پدر»

خبرگزاری مهر: علیرضا قربانی خواننده موسیقی سنتی، تیتراژ سریال رمضانی «پدر» به تهیه کنندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی را خواند. قربانی این تیتراژ را با ترانه ای از اهورا ایمان و آهنگسازی ستار اورکی برای سریال ماه رمضان شبکه دو سیما خوانده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *