عصر ایران: وزیر دارایی ژاپن پذیرش مسئولیت فساد اداری را یک سال حقوقش را بخشید.

 “تارو آسو” وزیر دارایی ژاپن، در واکنش به یک رسوایی مالی از حقوق یک ساله‌اش صرف نظر کرد
مقام‌های زیر دست آقای آسو متهم‌اند که تلاش کرده‌اند ارتباط نخست وزیر، شینزو آبه، با یک پرونده فساد مالی را مخفی کنند.

وزیر اقتصاد ژاپن یک سال حقوقش را بخشید

 “تارو آسو” وزیر دارایی ژاپن، در واکنش به یک رسوایی مالی از حقوق یک ساله‌اش صرف نظر کرد. حقوق سالانه وزیر دارایی ژاپن، حدود 300 هزار دلار است.

در مجموع حدود 20 مقام دولتی در جریان رسیدگی به این رسوایی مالی تنبیه شده‌اند یا حقوق‌شان کاهش یافته است.

عصر ایران: وزیر دارایی ژاپن پذیرش مسئولیت فساد اداری را یک سال حقوقش را بخشید.

——————-

باشگاه خبرنگاران جوان: در شب گذشته مصلی امام خمینی(ره) میزبان حجم انبوهی از مخاطبینی بود که از بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم بازدید کردند و شب نوزدهم ماه مبارک رمضان شلوغ ترین شب نمایشگاه قرآن به شمار می رفت
آنان درباره استقبال مردمی از نمایشگاه قرآن اظهار داشتند: اطلاع رسانی نسبتا خوب بود. مشکلی که هر دوره در نمایشگاه قرآن به چشم می خورد حس مالکیتی است که عده ای بر این نمایشگاه دارند. برخی افراد که گمان می کنند فقط آنان متدین بوده و در راه مستقیم قرار دارند نگاه های سنگینی به مردم عادی دارند. نمایشگاه قرآن متعلق به همه افراد است اما اکثر خانم هایی که چادری نیستند یا احساس می کنند که حجابشان کامل نیست در این نمایشگاه حاضر نمی شوند زیرا متوجه نگاه های سنگین و تحقیر آمیز برخی از افراد هستند.

گفتنی است بیست و ششمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از 29 اردیبهشت ماه آغاز شده و امشب به کار خود در مصلی امام خمینی (ره) پایان می دهد.

طی گفتگویی که با برخی از بازیدکنندگان داشتیم نظر آنها را درباره این دوره از نمایشگاه قرآن جویا شدیم.

بیشتر بازدیدکنندگان از بی نظمی و نظافت شبستان ناراضی بودند. عده ای می گفتند با اینکه نمایشگاه قرآن بیست و ششمین دوره خود را سپری می کند، اما احساس می کنیم که دوره اول یا دوم نمایشگاه است. زیرا چیدمان، مدیریت و رسیدگی به نمایشگاه بسیار ضعیف است.

همچنین از نظر مردم بازدید نکردن رئیس جمهور و مقامات کشوری از اعتبار و اهمیت نمایشگاه کاسته است.

باشگاه خبرنگاران جوان: در شب گذشته مصلی امام خمینی(ره) میزبان حجم انبوهی از مخاطبینی بود که از بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم بازدید کردند و شب نوزدهم ماه مبارک رمضان شلوغ ترین شب نمایشگاه قرآن به شمار می رفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *