خبرگزاری فارس: آیا آفتاب شما را خوشحال می‌کند؟ مطالعات اخیر محققان دانشگاه «بریگم یانگ» نشان داد که میزان نور آفتاب بین زمان طلوع و غروب خورشید بر روحیه افراد تاثیر می‌گذارد
خبرگزاری فارس: آیا آفتاب شما را خوشحال می‌کند؟ مطالعات اخیر محققان دانشگاه «بریگم یانگ» نشان داد که میزان نور آفتاب بین زمان طلوع و غروب خورشید بر روحیه افراد تاثیر می‌گذارد.

مردم تصور می‌کنند در یک روز بارانی و یا آلوده دچار اضطراب بیشتری می‌شوند.

نتایج نشان داده که تاثیر نور خورشید بر روحیه افراد از میزان جذب واقعی نور توسط بدن‌شان بیشتر است.

بدین ترتیب که روانشناس با تجویز افزایش میزان ساعاتی که شخص زیر نور آفتاب قرار می گیرد و یا در نمونه های حادتر با تجویز تغییر محل زندگی از مناطق ابری، بارانی و شرجی به نواحی گرمسیر که مدت زمان تابش نورخورشید در آنها بیشتر بوده و آفتابی ترند، به درمان افسردگی های روحی روانی و اضطراب ناشی از آنها می پردازد.

براساس گزارش «مدیکال دیلی»، طبق بررسی محققان خلق و خوی افراد به تغییر آب و هوا بستگی دارد. افرادی که کمتر در معرض نور آفتاب قرار می‌گیرند افسرده هستند.

——————-

باشگاه خبرنگاران جوان: مراسم بدرقه ملی‌پوشان و رونمایی از سرودهای تیم ملی فوتبال ۳۰ اردیبهشت در تالار وحدت برگزار می‌شود
باشگاه خبرنگاران جوان: مراسم بدرقه ملی‌پوشان و رونمایی از سرودهای تیم ملی فوتبال ۳۰ اردیبهشت در تالار وحدت برگزار می‌شود.

در این مراسم، مدیران حوزه ورزش و فرهنگ و هنر، بازیکنان و مربیان تیم ملی فوتبال، هنرمندان، ورزشکاران و پیشکسوتان هنر و ورزش حضور دارند.

بر اساس تفاهم‌نامه فدراسیون فوتبال و بنیاد فرهنگی هنری رودکی، مسئولیت تهیه سرودهای تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2018 روسیه بر عهده این بنیاد گذاشته شده است.

سرود 11 ستاره با صدای سالار عقیلی، دو قطعه بی کلام اثر شهرداد روحانی و سرودی به آهنگسازی فریدون شهبازیان مسیر تولید را برای اجرا در روسیه طی می کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *