بنابر گزارش تازه موسسه آماری Canalys، دو کمپانی اپل و شیائومی طی سه ماهه نخست سال 2018 به ترتیب با عرضه 3
بنابر گزارش تازه موسسه آماری Canalys، دو کمپانی اپل و شیائومی طی سه ماهه نخست سال 2018 به ترتیب با عرضه 3.8 و 3.7 میلیون دیوایس پوشیدنی، برترین تولیدکنندگان این حوزه بوده اند. بخش زیادی از فروش اپل متعلق به اپل واچ سری 3 بوده و در این بین، 90 درصد از فروش شیائومی به مدل های مختلف Mi Band اختصاص داشته است.

در نهایت گفتنی است که یکی از دلایل اصلی موفقیت اپل به تعداد دیوایس های مبتنی بر LTE که این کمپانی توانسته روانه بازار کند ارتباط دارد. اپل واچ سری 3 جریان های درآمدزا مختلفی برای اپل به وجود آورد که یکی از آنها اشتراک جدید دیتا بود. در سه ماهه ابتداییریال اپل سهمی 59 درصدی از بازار اسمارت واچ هایی داشت که از ارتباط مخابراتی پشتیبانی می کنند.

بعد از اپل و شیائومی، نام شرکت های فیت‌بیت، گارمین و هواوی در لیست 5 تولیدکننده برتر دیوایس های پوشیدنی در سه ماهه نخست 2018 به چشم می خورد.

عرضه بندهای پوشیدنی طی سه ماهه اخیر با رشد 25 درصدی نسبت به همین بازه در سال گذشته همراه بوده و مجموعاً به 20.5 میلیون واحد رسیده است. ساعت های هوشمند کماکان بیشترین سهم را در درآمد دارند و 80 درصد از درآمد ناشی از فروش این دیوایس ها، به اسمارت واچ ها تعلق داشته، هرچند که تنها 43 درصد از بازار را در اختیار دارند.

اپل و شیائومی

——————-

خبرآنلاین: فیلم سینمایی «درساژ» اولین ساخته پویا بادکوبه در ادامه حضورهای بین‌المللی در جشنواره سیدنی استرالیا و گرانادا اسپانیا به رقابت می‌پردازد
«درساژ» به گرانادا و سیدنی می‌رود

در این فیلم علی مصفا، شبنم مقدمی، هوشنگ توکلی، علیرضا ثانی فر، علیرضا آقاخانی، سیامک ادیب، جلال فاطمی، لویی سیفی، یسنا میرطهماسب، باسط رضایی، به آفرید غفاریان، شایان فصیح زاده، رامبد مطلبی و با معرفی نگار مقدم به ایفای نقش می پردازند.

همچنین به طور همزمان «درساژ»در شصت و‌پنجمین دوره جشنواره بین المللی سیدنی استرالیا در بخش جنبی حضور خواهد داشت. این رویداد هم در تاریخ ۶تا ۱۷ ژوئن (۱۶ تا ۲۷ خرداد ماه) برگزار می شود.

خبرآنلاین: فیلم سینمایی «درساژ» اولین ساخته پویا بادکوبه در ادامه حضورهای بین‌المللی در جشنواره سیدنی استرالیا و گرانادا اسپانیا به رقابت می‌پردازد.

 این فیلم‌ به تهیه کنندگی سیمرا برادری و روح الله برادری پس از تقدیر ویژه هیات داوران در جشنواره بین المللی برلین و کسب جایزه بهترین فیلم اول از جشنواره جهانی فجر، در تازه ترین حضور بین المللی خود یازدهمین دوره جشنواره گرانادا که از تاریخ ۳ تا ۱۰ ژوئن (۱۳ تا ۲۰ خرداد ماه)در اسپانیا برگزار می شود در بخش مسابقه به رقابت می پردازد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *