ایسنا: ‌به نقل از فیفا، با وجود این که آلوارو موراتا در ۱۵ بازی اخیر موفق شده ۱۲ گل برای تیم‌ ‌ملی فوتبال ‌اسپانیا به ثمر برساند ولی عملکرد ضعیف او در چند ماه گذشته باعث شد که در فهرست اخیر لاروخا برای دو بازی دوستانه برابر آلمان و آرژانتین غیبت داشته باشد
یاگو آسپاس، دیگو کاستا، رودریگو و لوکاس واسکس، چهار مهاجمی بودند که در فهرست اخیر ‌اسپانیا حضور داشتند و عملکرد خوبی هم داشتند.

آلوارو موراتا درباره حضور در جام جهانی گفت‌: من خیلی دوست دارم همراه تیم به جام جهانی بروم. نرفتن به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برایم دردناک خواهد بود. برای رسیدن به این هدف تمام تلاشم را به کار خواهم بست و خواهم جنگید. فوتبال درباره لحظات است. محمد صلاح را ببینید که فوق‌العاده‌ است. سال گذشته همه می‌گفتند او بهتر است فروخته شود ولی الان می‌بینید که چه شرایط خوبی پیدا کرده است. من می‌دانم که فصل خوبی نداشتم. اگر ۳۰ گل به ثمر رسانده بودم مطمئن بودم که در فهرست ‌اسپانیا قرار می‌گرفتم ولی الان باید خودم را برای هر اتفاقی آماده کنم.

آلوارو موراتا در دوره قبلی جام جهانی در فهرست ‌اسپانیا حضور نداشت و سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ‌اسپانیا ترجیح داد تا دو مهاجم را تنها در فهرست خود قرار دهد، دیگو کاستا و داوید ویا.

ایسنا: ‌به نقل از فیفا، با وجود این که آلوارو موراتا در ۱۵ بازی اخیر موفق شده ۱۲ گل برای تیم‌ ‌ملی فوتبال ‌اسپانیا به ثمر برساند ولی عملکرد ضعیف او در چند ماه گذشته باعث شد که در فهرست اخیر لاروخا برای دو بازی دوستانه برابر آلمان و آرژانتین غیبت داشته باشد.

——————-

روزنامه کیهان نوشت: برخی خبرنگاران حاضر در جشنواره جهانی فجر به مهمانان می‌گفتند که خانواده‌های آنان در زندان هستند و اگر این جشنواره را پوشش ندهند، خانواده‌های آنان را در زندان اذیت می‌کنند!

برخی از خبرنگاران اصلاح‌طلب در این جشنواره با مهمانان خارجی صحبت و تلاش می‌کردند در وهله نخست جعفر پناهی را به آنان معرفی و وانمود کنند که جعفر پناهی در زندان است و به عنوان یک هنرمند زجر می‌کشد و از آنها می‌خواستند که در محافل عمومی درباره جعفر پناهی صحبت کنند

برخی از خبرنگاران اصلاح‌طلب در این جشنواره با مهمانان خارجی صحبت و تلاش می‌کردند در وهله نخست جعفر پناهی را به آنان معرفی و وانمود کنند که جعفر پناهی در زندان است و به عنوان یک هنرمند زجر می‌کشد و از آنها می‌خواستند که در محافل عمومی درباره جعفر پناهی صحبت کنند.

روزنامه کیهان نوشت: برخی خبرنگاران حاضر در جشنواره جهانی فجر به مهمانان می‌گفتند که خانواده‌های آنان در زندان هستند و اگر این جشنواره را پوشش ندهند، خانواده‌های آنان را در زندان اذیت می‌کنند!

همچنین طیف مشخصی از خبرنگاران حاضر، به فیلمسازان خارجی در این جشنواره می‌گفتند خانواده‌هایشان در زندان هستند و اگر در این جشنواره حضور پیدا نکنند و تصویر وارونه‌ای از جشنواره ارائه ندهند، حکومت ایران خانواده‌های آنان را اذیت خواهد کرد. از این دست موارد در جشنواره‌ جهانی فیلم کم نبود و افراد بی‌شماری از حاضران چنین تصاویری را به چشم می‌دیدند تا جایی که دبیر جشنواره را به واکنش واداشت و میرکریمی در گفت‌وگویی از وجود این افراد در جشنواره جهانی فجر ابراز تأسف کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *