خبرگزاری فارس: رئیس مرکز اورژانس تهران در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس از مسمومیت 7 نفر با گاز کلر در استخر خبر داد و گفت: امروز (یکشنه) ساعت 13:25 استنشاق گاز کلر ناشی استخر 7 نفر را دچار مسمومیت کرد

صابریان خاطرنشان کرد: خوشبختانه این حادثه فوتی نداشته است و تمامی مصدومان دچار مسمومیت شده‌اند.

خبرگزاری فارس: رئیس مرکز اورژانس تهران در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس از مسمومیت 7 نفر با گاز کلر در استخر خبر داد و گفت: امروز (یکشنه) ساعت 13:25 استنشاق گاز کلر ناشی استخر 7 نفر را دچار مسمومیت کرد.

وی افزود: پس از تماس با سامانه 115 اورژانس بلافاصله 3 دستگاه آمبولانس و یک دستگاه موتورلانس جهت اقدامات لازم به محل حادثه در منطقه یاخچی آباد اعزام شدند و پس از ارائه خدمات درمانی اولیه تمامی مصدومان به نزدیک ترین مرکز درمانی انتقال یافتند.

——————-

: رضا صادقی، خواننده محبوب اهل جنوب ایران، با دلی مملو از ناراحتی و خشم در واکنش به بی آبی خرمشهر نوشت:

«تفنگت را زمین بگذار
: رضا صادقی، خواننده محبوب اهل جنوب ایران، با دلی مملو از ناراحتی و خشم در واکنش به بی آبی خرمشهر نوشت:

رضا صادقی: اینجا خاک محمد جهان‌آرا هاست، حرمت نگه‌دار

اینجا خاک محمد جهان ارا هاست ، حرمت نگه دار . مهم نیست دستور شلیک و کى بهت داده و اصلا کى سمت کى شلیک کرده ، اما به امر وطن پرستى و هموطن دوستى به امر انسانیت و عقلانیت به امر حرمت خاک و حرمت خون شهدا تفنگت را زمین بگذار»

«تفنگت را زمین بگذار. این مردم هنوز صداى گلوله هارو تو کوچه هاشون میشنون ، هنوز با هر صداى بلندى دلشوره بچه هاشون و دارن ، ما جنوبى ها همیشه صبور بودیم ، همیشه شکر خدا از زبونمون جاریه ، چون مهر و مهربونى رو از سفره هاى کم رنگ اما جمع پر عشق یاد گرفتیم ، تفنگت را زمین بگذار که این مردم زبان دل دارن و بى توقع زیاده ..
خوزستان رو باصبر ، با مهر، با مهمان نوازى ، با فرهنگ مقاومت میشناسن . روا نیست در این خاک مطهر از خون شهداى عاشقى که با وجودشون نگهش داشتن ، دوباره صداى گلوله و ترس و اتش باشه ..

اب و هوا .. این خواسته مردمیه که براى همین اب و خاک از همه چى گذشتن .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *