ورزش سه: رقابت های جام جهانی 2018 روسیه در حال سپری کردن روز دهم خود است و بازی های دور دوم مرحله گروهی به انتهای خود نزدیک می شود
جالب این است که آدوینکولا در اولین بازی پرو هم یک استارت فوق العاده با سرعت 33.8 کیلومتر بر ساعت زده بود و تا قبل از دیدار دوم برابر فرانسه، پشت سر کریس رونالدو قرار داشت.

لوئیس آدوینکولا، مدافع راست تیم پرو که یکی از بازیکنان درخشان این تیم در جام جهانی بوده، در دیدار دوم پرو مقابل فرانسه یک استارت زد که سرعت فوق العاده 36.15 کیلومتر بر ساعت را به نام خود ثبت کرد. بدین ترتیب با وجود قطعی شدن حذف پرو، فعلا این رکورد در زمینه سرعت در اختیار یکی از بازیکنان این تیم است.

ورزش سه: رقابت های جام جهانی 2018 روسیه در حال سپری کردن روز دهم خود است و بازی های دور دوم مرحله گروهی به انتهای خود نزدیک می شود.

اما در روز هشتم این رقابت ها یک رکورد فردی ثبت شد و صدرنشینی در آن از فوق ستاره تیم ملی پرتغال گرفته شد. در حالی که تا دو روز پیش کریستیانو رونالدو، عنوان سریع ترین بازیکن تورنمنت را با استارتی به سرعت 34 کیلومتر بر ساعت از آن خود کرده بود، مدافع تیم ملی پرو رکورد او را زد.

نفر سوم این رده بندی که چهارمین استارت سریع جام را به نام خود ثبت کرده، روملو لوکاکو است که سرعت 32.8 کیلومتر بر ساعت را در بازی مقابل پاناما از خود به جای گذاشته است.

——————-

خبرگزاری ایلنا: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از نمایشگاه «لوور در تهران» بازدید کرد.

سیدعباس صالحی علاوه بر نمایشگاه لوور از نمایشگاه عکس‌های زنده‌یاد عباس کیارستمی با عنوان «به من نگاه کن» و نمایشگاه هنرهای تجسمی کودکان با عنوان «لوور از نگاه من» بازدید کرد
سیدعباس صالحی علاوه بر نمایشگاه لوور از نمایشگاه عکس‌های زنده‌یاد عباس کیارستمی با عنوان «به من نگاه کن» و نمایشگاه هنرهای تجسمی کودکان با عنوان «لوور از نگاه من» بازدید کرد.

«به نام خداوند مهر و زیبایی،

صالحی این دو نمایشگاه را نیز حائز نکات بسیار ارزنده و ویژه دانست و ضمن قدردانی از این حرکت بزرگ فرهنگی در دفتر یادبود نمایشگاه نوشت:

خبرگزاری ایلنا: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از نمایشگاه «لوور در تهران» بازدید کرد.

نمایه جذاب و دیدنی از تاریخ فرهنگ و هنر انسانی که خلاقیت بشر در درازنای زیست در کره خاکی را نشان می داد. بسیار می توان دید و دید و دید و لذت برد.»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *