ایسنا: به نقل از اسکای اسپورت، مانولاس با ضربه سری که زد شبی کابوس‌وار را برای آبی‌اناری‌ها خلق کرد.

کوستاس مانولاس، مدافع پیش تاخته رم در دیدار برگشت برابر آبی‌اناری‌ها عملکرد درخشانی از خود نشان داد و توانست گل سوم تیمش را به ثمر برساند تا بارسلونا از صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بازماند

کوستاس مانولاس، مدافع پیش تاخته رم در دیدار برگشت برابر آبی‌اناری‌ها عملکرد درخشانی از خود نشان داد و توانست گل سوم تیمش را به ثمر برساند تا بارسلونا از صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بازماند.

ایسنا: به نقل از اسکای اسپورت، مانولاس با ضربه سری که زد شبی کابوس‌وار را برای آبی‌اناری‌ها خلق کرد.

او ادامه‌ داد: ایمان داشتیم که با وجود شکست سنگین در دیدار رفت شانس صعود به نیمه نهایی را داریم. در دیدار رفت با نتیجه‌ چهار بر یک تن به شکست دادیم و پنالتی‌ واضح ما گرفته نشد با این حال چون به خود ایمان داشتیم توانستیم جبران کنیم و به دور بعد راه پیدا کنیم.

مانولاس بعد از بازی گفت‌: گلزنی و تاریخ‌سازی برای من مهم نیست،‌ بلکه آن چه که مهم است صعود رم به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا آن هم با شکست دادن بهترین تیم جهان است.

مدافع یونانی رم در پایان سخنانش گفت‌: قبل از این بازی سه نتیجه‌ بد دیگر کسب کرده بودیم و فشار روی ما بسیار زیاد بود. هواداران حمایت زیادی از تیم محبوب خود داشتند. با این همه هوادار، تیمی شکست‌ناپذیر خواهیم شد. در مرحله گروهی هم بازی‌های درخشانی را به نمایش گذاشتیم و برای همه تیم‌ها دردسرساز شدیم. می‌خواهیم به این راه ادامه‌ دهیم.

——————-

 خبرگزاری مهر به نقل از ایتارتاس نوشت: سقوط یک فروند بالگرد روسی در منطقه «خبروسک» واقع در شرق این کشور دست‌کم ۶ کشته بر جای گذاشت
این بالگرد که از نوع Mi-۸ بود، بلافاصله بعد از سقوط در منطقه مسکونی آتش گرفت.

 خبرگزاری مهر به نقل از ایتارتاس نوشت: سقوط یک فروند بالگرد روسی در منطقه «خبروسک» واقع در شرق این کشور دست‌کم ۶ کشته بر جای گذاشت.

گفته می‌شود ساختمان‌های اطراف محل حادثه آسیب ندیده‌اند.

تلاش برای اطفاء حریق و جستجو برای یافتن علت حادثه ادامه دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *