خبرگزاری مهر به نقل از آروتز شوا نوشت: آویگدور لیبرمن وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در واکنش به تبادل آتش میان ارتش سوریه و نیروهای متجاوز صهیونیست مدعی شد تقریباً همه زیرساخت‌های ایران در سوریه مورد هدف قرار گرفته و نابود شده است

وی در نهایت مدعی شد رژیم صهیونیستی هیچ دخالتی در سوریه ندارد و مایل به تشدید تنش نیست (!) و قصدشان فقط آمادگی برای رویارویی با همه احتمالات است.
به ادعای این وزیر جنگ‌طلب، رژیم صهیونیستی با این حقیقت مواجه است که ایران دنبال حمله به اسرائیل و صدمه زدن به آن است.

لیبرمن در ادامه ادعاهای خود افزود: اگر با بارانی از موشک مواجه شویم، با سیل پاسخ آن را خواهیم داد.

خبرگزاری مهر به نقل از آروتز شوا نوشت: آویگدور لیبرمن وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در واکنش به تبادل آتش میان ارتش سوریه و نیروهای متجاوز صهیونیست مدعی شد تقریباً همه زیرساخت‌های ایران در سوریه مورد هدف قرار گرفته و نابود شده است.

وی که در کنفرانس امنیتی «هرتزلیا» در تل‌آویو سخنرانی می‌کرد، با تکرار ادعاهای پیشین خود افزود: اجازه نخواهیم داد ایران از سوریه به عنوان پایگاهی برای اقدام علیه اسرائیل استفاده کند. این سیاست آشکار ما است و به آن ادامه می‌دهیم.

لیبرمن در ادامه گزافه‌گویی‌های خود بدون توجه به اشغال اراضی فلسطینیان افزود: بگذارید روشن کنم که ما مثل ایرانی‌ها دنبال کشورگشایی و ایجاد مرزهای جدید نیستیم و این تنها به اسرائیل محدود نمی‌شود و شاهد این مسئله در یمن، لبنان و آفریقا هم هستیم.

وی همچنین دفاع موشکی ارتش سوریه را به ایران نسبت داد و مدعی شد: ایرانی‌ها برای حمله به تمامیت ارضی ما تلاش کردند حال‌آنکه حتی یک موشک هم به اسرائیل نرسید و بعضی در خاک سوریه سقوط کرده و برخی دیگر هم هدف سامانه گنبد آهنی قرار گرفتند.

——————-

خبرگزاری مهر: امیر امیریان کاظمی کارگردان عرصه فیلم کوتاه درباره جدیدترین فعالیت های خود گفت: در حال حاضر مشغول نگارش ۲ فیلمنامه کوتاه هستم که فکر می کنم تا آخر امسال بتوانم یکی از آنها را بسازم البته هنوز نام قطعی برای آنها انتخاب نکرده ایم با این وجود عنوان یکی از آنها ممکن است «جشن تولد» باشد
وی افزود: احتمال ساخت فیلم کوتاه «جشن تولد» بیشتر است این را هم باید بگویم که این فیلم کوتاه درباره زوجی است که از هم طلاق گرفته اند اما بعد از مدتی مجبور می شوند در کنار هم زندگی کنند. تمام فیلمبرداری این فیلم در تهران انجام می شود و یک فضای شهری دارد.

وی در پایان درباره دیگر فیلمنامه اش توضیح داد: فیلمنامه دوم من درباره کودکی است که می خواهد روزه بگیرد و این فیلم هم در مدت زمان ۱۰ یا ۱۵ دقیقه تهیه می شود.

امیریان کاظمی بیان کرد: «جشن تولد» ممکن است رگه هایی از طنز داشته باشد چراکه ما درباره این موضوع هم مشورت کرده ایم این نکته را هم باید عنوان کنم که موضوع این فیلم موضوع روز جامعه است. در واقع با توجه به مطالبی که درباره جشن طلاق برخی از زوج ها در زمان جدایی شنیدم، این موضوع برایم دغدغه شد و تصمیم گرفتم چنین فیلمی را بسازم.

جشن طلاق زوج‌ها فیلم می‌شود

خبرگزاری مهر: امیر امیریان کاظمی کارگردان عرصه فیلم کوتاه درباره جدیدترین فعالیت های خود گفت: در حال حاضر مشغول نگارش ۲ فیلمنامه کوتاه هستم که فکر می کنم تا آخر امسال بتوانم یکی از آنها را بسازم البته هنوز نام قطعی برای آنها انتخاب نکرده ایم با این وجود عنوان یکی از آنها ممکن است «جشن تولد» باشد.

به گفته این کارگردان، به احتمال زیاد این فیلم ۱۰ دقیقه ای با همکاری انجمن سینمای جوانان ایران ساخته شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *