ورزش سه: شیاطین سرخ امروز در دیداری حساس در استمفوردبریج به مصاف چلسی خواهند رفت. یونایتد در حال حاضر در رده دوم جدول قرار دارد و 5 امتیاز با منچسترسیتی صدرنشین فاصله دارد
ورزش سه: شیاطین سرخ امروز در دیداری حساس در استمفوردبریج به مصاف چلسی خواهند رفت. یونایتد در حال حاضر در رده دوم جدول قرار دارد و 5 امتیاز با منچسترسیتی صدرنشین فاصله دارد. چلسی نیز در رده چهارم قرار گرفته و تقابل این دو تیم از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است. حال لوکاکو که سابقه پوشیدن پیراهن چلسی را دارد و در تابستان نیز مورد توجه این باشگاه بود، به تمجید از سرمربی حریف پرداخت و او را نابغه خواند.
لوکاکو در 10 بازی لیگ برتر، 7 گل به ثمر رسانده و می‌خواهد به تیمش کمک کند پس از 5 سال به قهرمانی لیگ برتر برسد.

او گفت:” ما خودمان را به خوبی برای این بازی اماده کرده ایم، کار آسانی پیش رو نخواهیم داشت زیرا کونته یک نابغه است. چالش جالبی برای ما خواهد بود.”

——————-
باشگاه خبرنگاران جوان: فصل جدید انیمیشن ترامپت به همراه بازی تلگرامی «ترامپت» در یوم‌الله ۱۳ آبان رونمایی شد.

روابط عمومی استودیو رضوان؛ فصل جدید انیمیشن ترامپت در 13 قسمت به همراه بازی طنز تلگرامی ترامپت تولید و همزمان با ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار رونمایی شد
باشگاه خبرنگاران جوان: فصل جدید انیمیشن ترامپت به همراه بازی تلگرامی «ترامپت» در یوم‌الله ۱۳ آبان رونمایی شد.
فصل جدید انیمیشن ترامپت تولید استودیو رضوان نیز با دو شخصیت منفور جهان یعنی ترامپ و نتانیاهو روایت‌هایی طنز را از رفتار‌های احمقانه‌شان به تصویر می‌کشد.

همکاری استودیو هیوا به عنوان مجموعه تولید اپلیکیشن و بازی‌های رایانه‌ای با استودیو رضوان زنجیره تولید محصولات رسانه‌ای با موضوعات استراتژیک را تکمیل خواهد کرد.

در بازی ترامپت که توسط استودیو هیوا تهیه و تولید شده است، ترامپ با ۲ عامل قدرت مورد علاقه‌اش یعنی پول و موشک مواجه شده و در نهایت یکی از این دو او را نابود می‌کند.

روابط عمومی استودیو رضوان؛ فصل جدید انیمیشن ترامپت در 13 قسمت به همراه بازی طنز تلگرامی ترامپت تولید و همزمان با ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار رونمایی شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *