باشگاه خبرنگاران: ابراهیم امینی یکی از نویسندگان فیلمنامه «لاتاری»، از دهمین بازنویسی آن خبر داد.

«لاتاری» جدیدترین فیلم بلند سینمایی محمدحسین مهدویان است که با همکاری ابراهیم امینی فیلمنامه آن را می‌نویسد
آیا نسخه اول با نسخه دهم برابر است؟ به راستی که نه.

«لاتاری» جدیدترین فیلم بلند سینمایی محمدحسین مهدویان است که با همکاری ابراهیم امینی فیلمنامه آن را می‌نویسد.

تهیه‌کنندگی «لاتاری» را سید محمود رضوی بر عهده دارد.

«لاتاری» مهدویان برای دهمین بار بازنویسی شد

«لاتاری» برای دهمین بار بازنویسی شد 

امروز ابراهیم امینی در استوری اینستاگرام خود نوشت:
پایان
ویرایش دهم
دوازدهم آبان نود و شش
محمد حسین مهدویان. ابراهیم امینی

گفتنی است؛ آخرین فیلم سینمایی مهدویان «ماجرای نیمروز» نام داشت که می توان عنوان اثری موفق را بر آن گذاشت؛ چرا که مورد توجه اهالی خاص و عام سینما قرار گرفت.

آیا بازنویسی را پایانی هست؟ البته که نه.

باشگاه خبرنگاران: ابراهیم امینی یکی از نویسندگان فیلمنامه «لاتاری»، از دهمین بازنویسی آن خبر داد.
——————-
ورزش سه: کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران به عنوان معمار فوتبال مدرن پرتغال در دهه 90 بسیاری از ستاره های فوتبال این کشور و دنیای فوتبال را پرورش داد تا با کسب عنوان قهرمانی در جام جهانی زیر 20 سال به موفقیتی بزرگ برسد، هم زمان با تولد 45 سالگی یکی از این ستاره ها پیام تبریکی روی صفحه فیس بوک خود منتشر کرد
ورزش سه: کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران به عنوان معمار فوتبال مدرن پرتغال در دهه 90 بسیاری از ستاره های فوتبال این کشور و دنیای فوتبال را پرورش داد تا با کسب عنوان قهرمانی در جام جهانی زیر 20 سال به موفقیتی بزرگ برسد، هم زمان با تولد 45 سالگی یکی از این ستاره ها پیام تبریکی روی صفحه فیس بوک خود منتشر کرد.
لوئیس فیگو به عنوان یکی از سرشناس ترین شاگردان کی روش در تیم جوانان پرتغال توانست در دوران فوتبال خود عنوان مرد سال فوتبال جهان را نیز به خود اختصاص دهد و این روزها به عنوان یکی از مدیران اجرایی باشگاه اینترمیلان در حال فعالیت است.

پیام تبریک کی‌روش به مرد سال سابق دنیا 

در پیام کارلوس خطاب به لوئیس فیگو که با تصویری از اردوی جوانان پرتغال در سال 1991 منتشر شد، آمده است:« جایی در لیسبون با بعضی از بازیکنان و ستاره های آن روز در راه  قهرمانی در جام جهانی زیر 20 سال در سال 1991. یکی از این بچه ها امروز 45 ساله می شود و نام او لوئیس فیگو است. تبریک لوئی! متاسفم که آقای سمت راست من یکی از طرفداران حرفه ای فوتبال و دوست خوبم ، آزویدو فیلیکس معاون رئیس فدراسیون پرتغال در آن سال ها دیگر با ما نیست».

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *