خبرگزاری فارس به نقل از رویترز نوشت: قیمت نفت در معاملات امروز با کاهش ذخایر نفت آمریکا و کاهش تنش ها میان چین و آمریکا افزایش یافت
از آنجایی که آمریکا نسبت به مذاکره برای یافتن راه حلی بر سر جنگ تجاری ایجاد شده ابراز تمایل کرد، بازار اوراق قرضه نیز تقویت شد و این امر نیز بر قیمت نفت تاثیر گذاشت.

اطلاعات انرژی آمریکا اعلام کرد ذخایر نفت این کشور هفته گذشته 4.6 میلیون بشکه کاهش یافته است درحالی که تحلیلگران انتظار افزایش 246 هزار بشکه ای را داشتند.

خبرگزاری فارس به نقل از رویترز نوشت: قیمت نفت در معاملات امروز با کاهش ذخایر نفت آمریکا و کاهش تنش ها میان چین و آمریکا افزایش یافت.

همچنین قیمت نفت پس از انتشار آماری در مورد کاهش تولید اوپک در ماه مارس به کمترین میزان 11 ماه گذشته نیز تقویت شد.

پس از اقدامات تلافی جویانه چین در اعمال گسترده تعرفه بر کالاهای وارداتی از آمریکا، قیمت دو شاخص نفتی برنت و وی تی آی به کمترین رقم در 2 هفته گذشته رسیده بود اما با انتشار آمار اداره اطلاعات انرژی آمریکا در مورد ذخایر نفت این کشور، قیمت ها بالا رفت.

هر بشکه نفت برنت با 29 سنت افزایش 68.31 دلار فروخته شد و هر بشکه نفت خام آمریکا با 22 سنت افزایش 63.59 دلار معامله شد.

آمارهای دولت آمریکا نشان داد که ذخایر نفت این کشور به طرز تعجب آوری کاهش یافته است.

——————-

ورزش سه: هافبک استقلال بعد از مدت ها تمرینات خود را با این تیم آغاز کرد.

 بهنام برزای مدت ها است که به دلیل مصدومیت در تمرینات استقلال شرکت نمی کند و البته مشخص نیست او در کدام بازی با مصدومیت شدید روبرو شده است که بیش از یک ماه او را از میادین دور کرده است
برزای البته بسیار بعید است به بازی فردا برابر سیاه جامگان برسد و برای بازی های بعدی خود را آماده می کند.

 بهنام برزای مدت ها است که به دلیل مصدومیت در تمرینات استقلال شرکت نمی کند و البته مشخص نیست او در کدام بازی با مصدومیت شدید روبرو شده است که بیش از یک ماه او را از میادین دور کرده است.

ورزش سه: هافبک استقلال بعد از مدت ها تمرینات خود را با این تیم آغاز کرد.

اما برزای امروز بعد از مدت ها در تمرین استقلال حضور پیدا کرد و تمرینات خود را آغاز کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *