باشگاه خبرنگاران جوان: چهارمین روز جشنواره فیلم فجر در پردیس ملت (کاخ رسانه) در حالی سپری می شود، که آخرین سانس اکران آن به فیلم «به وقت شام» ابراهیم حاتمی کیا اختصاص دارد
«به وقت شام» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا و تهیه‌کنندگی محمد خزاعی، جدیدترین محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر رونمایی خواهد شد.

باشگاه خبرنگاران جوان: چهارمین روز جشنواره فیلم فجر در پردیس ملت (کاخ رسانه) در حالی سپری می شود، که آخرین سانس اکران آن به فیلم «به وقت شام» ابراهیم حاتمی کیا اختصاص دارد.
فیلمی که از همان ابتدای تولید، سر و صدای زیادی به پا کرد و اتفاقا امشب در کاخ جشنواره مورد استقبال طیف گسترده ای از اصحاب رسانه و سینماگران قرار گرفت.

صف طولانی برای تماشای «به وقت شام»

صف طولانی تماشاگران این فیلم پیش از آغاز اکران موید این موضوع است که خیلی از سینمادوستان راغب بودند تا فیلم تازه حاتمی کیا را ببینند.

صف طولانی برای تماشای «به وقت شام»

گفتنی است؛ هادی حجازی فر و بابک حمیدیان بازیگران اصلی این فیلم هستند و به همراه آنها، جمعی از بازیگران مطرح سوری و لبنانی نیز در فیلم ایفای نقش می‌کنند.
——————-

ورزش سه: جامپیرو پاتزینی، مهاجم ایتالیایی لوانته به تشریح احساس خود بعد از گلزنی به رئال مادرید پرداخت.

بعد از چند فصل حضور در میلان و اینتر، پاتزینی مدت ها بود از اوج فاصله داشت اما این ستاره ایتالیایی در زمستان راهی لوانته شد و در اولین دیدار موفق شد در دقیقه 89 گل تساوی را وارد دروازه رئال مادرید کند
ورزش سه: جامپیرو پاتزینی، مهاجم ایتالیایی لوانته به تشریح احساس خود بعد از گلزنی به رئال مادرید پرداخت.

بعد از چند فصل حضور در میلان و اینتر، پاتزینی مدت ها بود از اوج فاصله داشت اما این ستاره ایتالیایی در زمستان راهی لوانته شد و در اولین دیدار موفق شد در دقیقه 89 گل تساوی را وارد دروازه رئال مادرید کند.

باز کردن دروازه رئال مادرید، باورنکردنی است

پاتزینی گفت: “حتی در بزرگ ترین رویاپردازی های خودم نیز نمی توانستم چنین اتفاقی را تصور کنم. گلزنی به رئال مادرید در اولین دیداری که برای لوانته بازی کردم؟ باور نکردنی است.

ما از اینکه موفق به گرفتن امتیاز برابر قهرمان جهان شده ایم بسیار خوشحالیم. من باید از همبازینم و هواداران که به خوبی به من خوشامد گفتند تشکر کنم و حالا بسیار خوشحالم که پاسخ خوبی به اعتماد آنها دادم. لوانته مقابل رئال مادریئد بسیار شجاعانه بازی کرد و تا آخرین لحظه جنگید و از نظر من ما لایق کسب امتیاز بودیم.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *