خبرگزاری فارس: در ادامه رقابت‌های لیگ بسکتبال چین، عصر امروز سیچوآن در روزی که حامد حدادی را 28 دقیقه در ترکیب خود داشت، موفق  شد حریفش شانکسی را 132 بر 124 از پیش رو بردارد
در دیگر بازی جیانگسو تنگشی در حضور صمد نیکخواه بهرامی مقابل جیانکسو دراگونز تن به شکست 116 بر 100 داد.

در این بازی حدادی 19 امتیاز، 13 ریباند و 6 پاس منجر به گل داشت.

خبرگزاری فارس: در ادامه رقابت‌های لیگ بسکتبال چین، عصر امروز سیچوآن در روزی که حامد حدادی را 28 دقیقه در ترکیب خود داشت، موفق  شد حریفش شانکسی را 132 بر 124 از پیش رو بردارد.
صمد در این مسابقه 45 دقیقه و 17 ثانیه در ترکیب جیانسگو تنگشی بود و در این مدت 20 امتیاز، 5 ریباند، یک پاس منجر به گل و یک توپ ربایی داشت.

——————-
خبرگزاری ایسنا: ایرج کاظمی، ادیب و پژوهشگر لرستان ظهر امروز، چهارشنبه ۱۱ بهمن‌ماه، به‌علت عارضه قلبی در بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد دار فانی را وداع گفت
کاظمی از مؤسسان انجمن اهل قلم لرستان بود. او کتاب حافظ در اندیشه حافظ‌شناسان را نوشت. فارغ‌التحصیل زبان و ادبیات فارسی بود. کتاب مشاهر لر نیز از جمله آثار او است.

خبرگزاری ایسنا: ایرج کاظمی، ادیب و پژوهشگر لرستان ظهر امروز، چهارشنبه ۱۱ بهمن‌ماه، به‌علت عارضه قلبی در بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد دار فانی را وداع گفت.
کاظمی متولد ۱۳۲۰ خرم‌آباد و از چهره‌های نخبه‌ی فرهنگی و ادیب استانی بود. وی ادیب، پژوهشگر و روزنامه‌نگار بود و البته آثار متعددی هم نوشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *