مهر نوشت: سریال «از یادها رفته» به کارگردانی بهرام بهرامیان جزو پروژه های الف طبقه بندی شد و ادامه آن زیر نظر مرکز سیما فیلم تولید می شود
این مجموعه که در لوکیشن های مختلفی تصویربرداری می شود به دلیل پروداکشن و هزینه هایی که در بر داشته به عنوان یک پروژه الف در نظر گرفته شده است و از این پس امور مربوط به آن در مرکز سیمافیلم انجام می شود.

سریال «از یاد‌ها رفته» پروژه الف. شد

داستان این سریال به زندگی دختری جوان در سال ۱۳۱۹ می‌پردازد که به دلیل نداشتن شناخت از وضعیت کشور و آداب رسوم دچار بحران شدیدی می‌شود اما با کشف حقیقت سنت‌ها و رفتارها به آرامش و زندگی مشترک می‌رسد. بخش هایی از داستان این سریال که درباره خسرو و مهربانو است نیز به کشف حجاب می پردازد.

حسین یاری، هلیا امامی، میترا حجار، پوریا پورسرخ، بیتا فرهی، کامران تفتی، لیلا بلوکات، سیما تیرانداز، مهدی سلوکی، رضا یزدانی، رسول نجفیان، علیرام نورایی، حبیب دهقان نسب، مهرداد ضیایی از جمله بازیگران این سریال هستند.

سریال «از یادها رفته» به کارگردانی بهرام بهرامیان تیرماه ۹۶ برای پخش از شبکه پنج سیما کلید خورد و تصویربرداری آن بعد از یک سال هنوز هم ادامه دارد.

مهر نوشت: سریال «از یادها رفته» به کارگردانی بهرام بهرامیان جزو پروژه های الف طبقه بندی شد و ادامه آن زیر نظر مرکز سیما فیلم تولید می شود.

این سریال به تهیه کنندگی اکبر تحویلیان پروژه ای در حوزه تاریخ معاصر است که در ۵۰ قسمت ساخته می‌شود و تاکنون بیش از ۵۰۰ دقیقه از آن تصویربرداری شده است.

——————-

خبرگزاری ایسنا: مراسم ترحیم زنده‌یاد ناصر یمین مردوخی، روزنامه‌نگار پیشکسوت ظهر امروز (۱۱ خرداد ماه) با حضور جمعی از مسؤولان و اصحاب رسانه و قلم در مسجد جامع شهرک غرب برگزار شد
مراسم ترحیم زنده‌یاد ناصر یمین مردوخی، روزنامه‌نگار پیشکسوت که در روزهای گذشته دار فانی را وداع گفت، ظهر امروز (۱۱ خرداد ماه) با حضور جمعی از مسؤولان و اصحاب رسانه و قلم در مسجد جامع شهرک غرب برگزار شد.

محمدباقر نوبخت (سخنگوی دولت)، ولی‌الله سیف (مدیرکل بانک مرکزی)، مصطفی کواکبیان (نماینده مجلس و مدیرمسؤول روزنامه «مردمسالاری»)، محمدعلی وکیلی (عضو هیات رییسه مجلس و مدیر مسؤول روزنامه «ابتکار»)، حسین انتظامی (قائم مقام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی)، بهرام قاسمی (سخنگوی وزارت امور خارجه)، مهدی منتظرالمهدی (سخنگوی نیروی انتظامی)، محمد سلطانی‌فر (معاون امور مطبوعاتی) و … از جمله حاضران در این مراسم بودند.

خبرگزاری ایسنا: مراسم ترحیم زنده‌یاد ناصر یمین مردوخی، روزنامه‌نگار پیشکسوت ظهر امروز (۱۱ خرداد ماه) با حضور جمعی از مسؤولان و اصحاب رسانه و قلم در مسجد جامع شهرک غرب برگزار شد.

زنده‌یاد ناصر یمین مردوخی کردستانی با بیش از شش دهه سابقه در عرصه‌های نویسندگی، خبرنگاری و سردبیری دوشنبه (هفتم خرداد ماه) درگذشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *