خبرگزاری مهر: در آستانه آغاز جام جهانی فوتبال، هنرمندان «صبح جمعه با شما» ترانه ای در حمایت از مردان فوتبال کشورمان تولید کردند
در آستانه رقابت‌های جام جهانی

علاوه بر پخش آیتم های طنز که به موضوع فوتبال و جام جهانی می پردازد ترانه ای طنز برای حمایت از تیم ملی توسط هنرمندان برنامه تهیه شده است.

این هفته برنامه «صبح جمعه با شما» همزمان با اولین بازی تیم ملی در جام جهانی روسیه رنگ و بوی فوتبال گرفته است.

در این ترانه صدای هنرمندانی چون بیوک میرزایی، عباس محبی، داوود منفرد و مرتضی تبریزی شنیده می شود که هر کدام با صدای شخصیت های حاضر در برنامه به اجرای ترانه پرداخته اند. شعر این ترانه را حجت مقدم سروده و آهنگسازی آن را مجتبی تیموری انجام داده است.

خبرگزاری مهر: در آستانه آغاز جام جهانی فوتبال، هنرمندان «صبح جمعه با شما» ترانه ای در حمایت از مردان فوتبال کشورمان تولید کردند.

در آستانه رقابت‌های جام جهانی

برنامه «صبح جمعه با شما» تا پایان جام جهانی با موضوعات فوتبال شوخی می کند و فضای برنامه متاثر از فضای عمومی جامعه رنگ و بوی تلاش می گیرد.

——————-

خبرورزشی: سایت «البطوله» مراکش خبر داد که به نظر می‌رسد کارلوس کی روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران این روز‌ها تمرکز کاملی برای دیدار‌های پیش رو خودشان در جام جهانی ندارد، چون یکی از گزینه‌های اصلی جانشینی رابح ماجر، سرمربی الجزایر شده است
چند روز پیش برخی از رسانه‌های خارجی از گزینه بودن کی روش برای هدایت تیم ملی کامرون خبر داده بودند. ماه گذشته نیز صحبت‌هایی از مذاکره مرد پرتغالی با فدراسیون ازبکستان نیز مطرح شد.

رسانه‌های الجزایر خبر دادند که خیرالدین زطشی، رئیس فدراسیون فوتبال الجزایر تماسی را با یکی از نزدیکان کی روش داشته تا نظرش را درباره به دست گرفتن زمام هدایت تیم ملی الجزایر بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ باخبر شود.

خبرورزشی: سایت «البطوله» مراکش خبر داد که به نظر می‌رسد کارلوس کی روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران این روز‌ها تمرکز کاملی برای دیدار‌های پیش رو خودشان در جام جهانی ندارد، چون یکی از گزینه‌های اصلی جانشینی رابح ماجر، سرمربی الجزایر شده است.

کی روش با توجه به اینکه زبان‌های انگلیسی، پرتغالی و حتی فرانسوی را بلد است می‌تواند با بازیکنان الجزایر ارتباط خوبی داشته باشد. اما تنها مانعی که می‌توان به آن اشاره کرد دستمزد بالای کی روش است که به یک میلیون و ۷۰۰ هزار یورو می‌رسد. برای حل این مشکل فدراسیون الجزایر باید از سرمایه گذاری‌های شرکت‌ها استفاده کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *