خبرگزاری مهر: به نقل از شبکه رادیویی ایران، مهدی ساعی تهیه کننده استودیوی رادیویی مستقر در روز راهپیمایی ۲۲ بهمن با اعلام این خبر گفت: از آنجایی که در ایام فاطمیه هستیم، نمی توانیم قطعاتی از برنامه های طنز «کوی نشاط» و «رادیو جمعه» را برای مردم اجرا کنیم
میثم نیک نام  و لیلا صفری گویندگان این برنامه میدانی هستند.

وی ادامه داد: گفتگو با سران نظام جمهوری اسلامی ایران که در روز راهپیمایی حضور دارند، اجرای مسابقه و بازتاب حضور مردم در راهپیمایی از مهمترین بخش هایی  است که تولید و پخش می شود.

 خبرگزاری مهر: به نقل از شبکه رادیویی ایران، مهدی ساعی تهیه کننده استودیوی رادیویی مستقر در روز راهپیمایی ۲۲ بهمن با اعلام این خبر گفت: از آنجایی که در ایام فاطمیه هستیم، نمی توانیم قطعاتی از برنامه های طنز «کوی نشاط» و «رادیو جمعه» را برای مردم اجرا کنیم.
ساعی توضیح داد: رادیو ایران با تجهیز استودیویی رادیویی در خیابان انقلاب از خوانندگان حماسی دعوت می کند تا برای مردم حاضر در راهپیمایی بیست و دوم بهمن اجرا داشته باشند.

——————-

ورزش سه: پرسپولیس این هفته در جدالی حساس برابر نفت آبادان قرار خواهد گرفت و به نظر می‌رسد ضربات ایستگاهی حریف بزرگترین خطر برای علیرضا بیرانوند محسوب شوند

پرسپولیس بعد از پیروزی بزرگ مقابل سپاهان، اینبار در آبادان صنعت نفت را روبروی خود می‌بیند. تیمی که به خوبی توانسته از بازیکنان خارجی با کیفیت خود سود ببرد و در جدال با شاگردان برانکو ایوانکوویچ نیز روی موفقیت آنها حساب باز می‌کند.

در این میان مهمترین خطر برای علیرضا بیرانوند را می‌توان ضربات ایستگاهی حریف دانست. کرار جاسم یکی از برترین ضربه ایستگاهی زنان نفت آبادان محسوب می‌شود و در دیدارهای اخیر توانایی خود را روی این حربه گلزنی به خوبی نشان داده است.

ورزش سه: پرسپولیس این هفته در جدالی حساس برابر نفت آبادان قرار خواهد گرفت و به نظر می‌رسد ضربات ایستگاهی حریف بزرگترین خطر برای علیرضا بیرانوند محسوب شوند.

علیرضا بیرانوند در دیدار برابر پیکان در دو دیدار رفت و برگشت تسلیم ضربات ایستگاهی شیری و آقاخان شده بود و اکنون مقابل نفت آبادان باید مراقب ضربات خطرساز حریف باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *