ایسنا: به نقل از اکیپ، پاری سن ژرمن در نیمه نهایی جام حذفی فرانسه به مصاف کان رفت و توانست با نتیجه سه بر یک به پیروزی برسد تا فینالیست شود
پاری سن ژرمن با هدایت امری توانست قهرمانی در لیگ فرانسه را هم قطعی کند اما در لیگ قهرمانان اروپا نمایش ناامید کننده‌ای از خود نشان دهد و به احتمال خیلی زیاد امری فصل بعد در این تیم پاریسی نخواهد ماند.

ایسنا: به نقل از اکیپ، پاری سن ژرمن در نیمه نهایی جام حذفی فرانسه به مصاف کان رفت و توانست با نتیجه سه بر یک به پیروزی برسد تا فینالیست شود. اونای امری از این موفقیتی که تیمش به دست آورد خوشحال است. او در نشست خبری بعد از بازی گفت: با شایستگی توانستیم به پیروزی برسیم. با این پیروزی قاطع فینالیست شدیم و این خوشحال کننده است. به حریف خود احترام گذاشتیم و همین باعث شد تا با تمرکز بالایی بازی کنیم. بازی در فینال و برابر هواداران خودی بسیار لذت بخش خواهد بود.

امری درباره به کار گیری تکنولوژی ویدئو چک در بازی‌ها گفت: به نظر این اتفاق مثبتی خواهد بود و باعث می‌شود که به هیچ تیمی ظلم نشود. اگر چنین چیزی به سود تیم ما باشد خوشحال خواهیم شد و اگر هم به ضرر باشد آن را قبول خواهیم کرد.

——————-

خبرگزاری ایسنا به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو: صدرالدین شجره که آثار ماندگاری در کارنامه هنری دارد، همچنان در بیمارستان بستری است و تلاش پزشکان برای درمان وی ادامه دارد
 درمان بیماری صدرالدین شجره، گوینده، مجری، بازیگر، نمایشنامه‌نویس و کارگردان پیشکسوت رادیو، همچنان ادامه دارد.

شجره ۶۵ ساله چند سالی است که به بیماری نادر دچار شده و از سال ۹۲ به طور متناوب در بیمارستان بستری و تحت درمان قرار گرفته است.

دیروز جمعی از مدیران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو به ملاقات صدرالیدن شجره رفته‌اند.

خبرگزاری ایسنا به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو: صدرالدین شجره که آثار ماندگاری در کارنامه هنری دارد، همچنان در بیمارستان بستری است و تلاش پزشکان برای درمان وی ادامه دارد.

صدرالدین شجره در بیمارستان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *