خبرگزاری تسنیم:  یوتیوب تصمیم گرفته برای سال 2019 یک سریال شش قسمتی علمی تخیلی بسازد و وظیفه ساخت آن را بر دوش جوردن پیل کارگردان و فیلمنامه نویس سرشناس و سیاه پوست آمریکایی قرار داده است
جوردن پیل سریالی برای یوتیوب می‌سازد

خبرگزاری تسنیم:  یوتیوب تصمیم گرفته برای سال 2019 یک سریال شش قسمتی علمی تخیلی بسازد و وظیفه ساخت آن را بر دوش جوردن پیل کارگردان و فیلمنامه نویس سرشناس و سیاه پوست آمریکایی قرار داده است. پیل که امسال جایزه اسکار بهترین فیلمنامه را برای اثر تازه اش «برو بیرون» دریافت کرد خالق این سریال کمدی/ علمی-تخیلی است که قرار است به شکل یک آنتالوژی ساخته شود.

داستان این سریال در مورد آینده ای نه چندان دور در کلان شهری به اسم «ویرد» است. هر اپیزود از این سریال قرار است داستانی از این شهر را روایت کند که مشکلات امروز جامعه آمریکا را مطرح می کنند.

آدام برنشتاین که سابقه کارگردانی سریال های «فارگو» و «30 راک» را در پرونده اش دارد دو اپیزود نخست این مجموعه را کارگردانی خواهد کرد. گفته می شود هر قسمت از این سریال که فعلا «شهر عجیب» یا «ویرد سیتی» نام دارد حدود 30 دقیقه خواهد بود. همین طور خوزه مولینا که سابقه ساخت سریال های ابرقهرمانی مثل «مامور کارتر» و «تیک» را در کارنامه اش دارد تهیه کننده این مجموعه خواهد بود و چارلی سندرز نویسنده نامزد جایه امی هم پیل را در راه نوشتن متن آن یاری خواهد کرد.

——————-

خبرگزاری میزان: مجید جلالی در خصوص شرایط این روزهای تیم فوتبال پیکان اظهارداشت: ما بازیکنان موثر خود را از دست دادیم ولی توانستیم با یک مدیریت صحیح و در حد توان بازیکنان دیگری را جایگزین آنها کنیم

وی در مورد نقل و انتقالات این باشگاه و اینکه توانستند بازیکنان خوبی جذب کنند گفت: خدا را شکر بازیکنان خوبی گرفتیم و احتمالا چند بازیکن دیگر هم جذب خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در ارتباط با انتقال رسمی باتیستا از صنعت نفت به پیکان، تصریح کرد: این بازیکن در حال حاضر یک هفته‌ای می‌شود که با پیکان تمرین می‌کند اما قراردادش هنوز رسمی نشده بود که آن هم روز گذشته انجام شد. باتیستا بازیکن خوبی است قطعا می‌تواند برای فصل آینده کمک خوبی به ما کند.

جلالی در خصوص اینکه هدف تیم فوتبال پیکان برای لیگ هجدهم چه جایگاهی خواهد بود، خاطرنشان کرد: در حال حاضر نمی‌توانم در این مورد نظری دهم چرا که باید اول بازیکنان و تیم خود را بسنجیم و بعد هدف‌گذاری کنیم. ما در حال حاضر دوره آماده‌سازی خود را پشت سر می‌گذاریم و پس از اتمام این تمرینات می‌توانیم در مورد هدف‌مان صحبت کنیم.

خبرگزاری میزان: مجید جلالی در خصوص شرایط این روزهای تیم فوتبال پیکان اظهارداشت: ما بازیکنان موثر خود را از دست دادیم ولی توانستیم با یک مدیریت صحیح و در حد توان بازیکنان دیگری را جایگزین آنها کنیم. البته نقل و انتقالات ما ادامه دارد و امیدوارم تیم خوبی را برای فصل آتی آماده کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *