خبرگزاری ایسنا: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده از آتش سوزی در جنگل‌ها و مراتع کوه سفید این شهرستان خبر داد
وی اضافه کرد: طبق ماده ۴۷ قانون باید همه دستگاهها در هنگام آتش سوزی جنگلها به کمک نیروهای منابع طبیعی بیایند اما متاسفانه نیروهای ادارات ما تنها ابراز همدردی می کنند.

ذبیح‌الله محمدی در گفت‌وگو با ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد گفت: آتش سوزی در ارتفاعات کوه سفید شهرستان لنده از ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه ظهر امروز چهارشنبه دهم آبان ماه شروع شده و همچنان ادامه دارد.

خبرگزاری ایسنا: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده از آتش سوزی در جنگل‌ها و مراتع کوه سفید این شهرستان خبر داد.
محمدی با یبان اینکه برای اطفای حریق نیازمند کمک هستیم، عنوان کرد: علت آتش سوزی هنوز نامشخص است و تا کنون حدود دو هکتار جنگل و مرتع طعمه حریق شده است .

وی افزود: تنها نیروهای منابع طبیعی شهرستان از زمان شروع آتش سوزی در تلاش برای مهار و خاموش کردن آن هستند اما متاسفانه تعداد نیروهای ما کم و با وجود درخواست کمک از ادارات شهرستان هیچ کدام برای مهار آتش سوزی به کمک ما نیامدند .

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده خاطرنشان کرد: این آتش سوزی همچنان پس از گذشته ساعتها همچنان ادامه دارد و مهار نشده است.

——————-
خبرگزاری مهر: آمازون و کمپانی برادران وارنر در حال مذاکره هستند تا «ارباب حلقه‌ها» را در قالب یک سریال تلویزیونی بسازند
خبرگزاری مهر: آمازون و کمپانی برادران وارنر در حال مذاکره هستند تا «ارباب حلقه‌ها» را در قالب یک سریال تلویزیونی بسازند.
سه گانه «ارباب حلقه‌ها» و «هابیت‌» توسط پیتر جکسون ساخته شده‌اند و «ارباب حلقه‌ها» در واقع پیش زمینه‌ای بر «هابیت» است.

این در حالی است که حق ساخت هر نوع فیلم برمبنای «ارباب حلقه‌ها» توسط برادران وارنر خریداری شده است.

به نقل از ورایتی، بخش تلویزیونی کمپانی برادران وارنر و بنیاد تالکین در حال گفتگو هستند تا با همکاری آمازون استودیوز سریالی بر مبنای «ارباب حلقه‌ها» بسازند.

آمازون و برادران وارنر هنوز خبری در این باره منتشر نکرده‌اند.

گفته شده قرار است این سریال بر مبنای رمان‌های تالکین ساخته شود و هابیت‌ها، جادوگران و شخصیت‌های مختلف این مجموعه را بار دیگر زنده کند.

این گفتگوها هنوز در مراحل اولیه است و قراردادی بین طرفین به امضا نرسیده است.

در حالی که بنیاد تالکین مالک تمامی نوشته‌های پروفسور تالکین است، امتیاز داستان‌های «هابیت» و «ارباب حلقه‌ها» توسط خود تالکین در اواخر دهه ۱۹۶۰ به فروش رسید بنابراین بدون همکاری بنیاد تالکین نمی‌توان فیلم‌های دیگر ساخت.  

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *