کافه سینما: مراسم فرش قرمز فیلم تازه کنت برانا، قطار سریع السیر شرق در لندن، مانند باقی این مراسم نبود.

جانی دپ دیشب در مراسم فرش قرمز فیلم Murder On The Orient Express در رویال آلبرت هال لندن، حالت عادی نداشت و تعجب همکاران و طرفدارانش را برانگیخت
به نظر می رسد جانی دپ در این مراسم، حال عادی نداشته و بوی الکل می داده است، به طوری که بادیگارد او در تمام مدت او را سرپا نگه داشته است. حاضران در این مراسم می گویند  در همان مدت کوتاه، سه بار برای استعمال دخانیات در سالن سربسته، به این هنرپیشه سرشناس هشدار داده اند.

جانی دپ دیشب در مراسم فرش قرمز فیلم Murder On The Orient Express در رویال آلبرت هال لندن، حالت عادی نداشت و تعجب همکاران و طرفدارانش را برانگیخت. گفته می شود دپ که به دلیل رفتار غیرعادی و خشنوت آمیز علیه همسر سابقش امبر هرد، جدایی پر سر و صدایی در هالیوود داشت، همچنان با مساله اعتیاد به الکل درگیر است.

کافه سینما: مراسم فرش قرمز فیلم تازه کنت برانا، قطار سریع السیر شرق در لندن، مانند باقی این مراسم نبود.
——————-
خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت فوتبال هلند، تیم هیرنوین شنبه گذشته در مصاف خارج از خانه با اسپارتا روتردام در هفته یازدهم اردویژه به تساوی بدون گل دست یافت
قوچان‌نژاد در فصل 2018 – 2017 اردویژه هلند فقط 2 گل به ثمر رساند تا کار برای یارانش در تیم هیرنوین دشوار شود. بازیکنی که در فصل گذشته این رقابت‌ها 19 گل به ثمر رساند و یکی از بهترین مهاجمان اردویژه بود.

تیم هیرنوین در پایان هفته یازدهم اردویژه هلند با 15 امتیاز رتبه نهم جدول رده‌بندی را در اختیار دارد.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت فوتبال هلند، تیم هیرنوین شنبه گذشته در مصاف خارج از خانه با اسپارتا روتردام در هفته یازدهم اردویژه به تساوی بدون گل دست یافت. هیرنوینی‌ها چند هفته است که سخت مبارزه می‌کنند و پس از 4 شکست متوالی به یک امتیاز رسیدند.
وی با اشاره به این مسئله گفت: این واقعا دراماتیک است. دشوار است بگویم علت گل‌نزدنم چیست و دنبال بهانه‌جویی نیستم. ما همانند یک تیم باید مبارزه کنیم و به عملکرد بهترمان ادامه دهیم.

مهاجم ایرانی تیم هیرنوین در این رابطه می‌گوید: هر چند هنوز در شرایط خوبی قرار داشتم اما با اطمینان مهیای تعویض شدنم بودم.

رضا قوچان‌نژاد، ملی‌پوش ایرانی تیم هیرنوین در پایان نیمه‌اول بازی برابر اسپارتا روتردام به دلیل مصدومیت تعویض شد و جای خود را به هنک ورمان، مهاجم 24 ساله هلندی داد اما یارانش توفیقی در گلزنی نداشتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *