ورزش سه: کادر پزشکی تیم ملی تمام تلاش خود را به کار گرفته تا دو مهاجم ارزشمند تیم، برای دیدار برابر الجزائر آماده شوند

تیم ملی فوتبال ایران در آخرین دیدار دوستانه خود در شرایطی برابر تونس قرار گرفت و با شکست یک بر صفر زمین مسابقه را ترک کرد که سردار آزمون و مهدی طارمی دو مهاجم ارزشمند تیم ملی به دلیل مصدومیت از دسترس کی روش خارج بودند، اما به نظر می رسد با تلاش کادر پزشکی این دو بازیکن می توانند برابر الجزائر راهی میدان شوند و ترکیب تیم ملی در بخش تهاجمی نیز به فراخور تغییراتی را تجربه خواهد کرد.

ورزش سه: کادر پزشکی تیم ملی تمام تلاش خود را به کار گرفته تا دو مهاجم ارزشمند تیم، برای دیدار برابر الجزائر آماده شوند.

شاگردان کی روش روز هفتم فروردین ماه در سومین مسابقه دوستانه خود طی روزهای اخیر به مصاف الجزائر می روند که ستارگانی نظیر ماهرز را در ترکیب خود دارد و پس از این مسابقه بار دیگر بازیکنان به رقابت های باشگاهی خود بازمی گردند تا با پایان این مسابقات، با تمام تمرکز آماده بازی های جام جهانی شوند.

——————-

خبرگزاری ایلنا: فرماندار لاهیجان تاکید کرد: منطقه‌ای به وسعت ۵۰ هکتار در شهرستان دچار آتش‌سوزی شد که با تمهیدات اندیشیده شده بلافاصله نشست بحران تشکیل و توانستیم آتش را در یازده روستا مهار کنیم

وی افزود: منطقه‌ای به وسعت ۵۰ هکتار در شهرستان دچار آتش‌سوزی شد که با تمهیدات اندیشیده شده بلافاصله نشست بحران تشکیل و توانستیم آتش را در یازده روستا مهار کنیم.

امیر جانبازی در گفت‌وگو با خبرنگار در خصوص در آتش‌سوزی شب گذشته گفت: با توجه به وزش باد شدید در لاهیجان در ۱۱روستا شهرستان حریق اتفاق افتاد.

فرماندار لاهیجان با بیان اینکه خوشبختانه در این حادثه تلفات جانی نداشته‌ایم، اظهار داشت: از همکاری نیروهای سپاه، بسیج، نیروی انتظامی، هلال احمر، آتش‌نشانی، منابع طبیعی و دهیاران و شوراهای اسلامی و به ویژه مردم تقدیر و تقدیر می‌کنیم.

خبرگزاری ایلنا: فرماندار لاهیجان تاکید کرد: منطقه‌ای به وسعت ۵۰ هکتار در شهرستان دچار آتش‌سوزی شد که با تمهیدات اندیشیده شده بلافاصله نشست بحران تشکیل و توانستیم آتش را در یازده روستا مهار کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *