خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول از مصدوم شدن 11 نفر بر اثر برخورد دو خودرو پراید در این شهر خبر داد
خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول از مصدوم شدن 11 نفر بر اثر برخورد دو خودرو پراید در این شهر خبر داد.

معظم فر افزود: آتش نشانان بلافاصله نسبت به مهار حریق و بازگشایی مسیر اقدام کردند.

وی افزود: این حادثه که به علت بی احتیاطی و رعایت نکردن اصول ایمنی و قوانین راهنمایی و رانندگی رخ داد، منجر به آتش سوزی و مصدوم شدن ۱۱ سرنشین دو خودرو شد.

عبدالحسین معظم فر با اشاره به حادثه برخورد دو دستگاه خودرو پراید در شهر دزفول اظهار کرد: این حادثه ساعت ۰۰:۴۶ دقیقه بامداد امروز(9 فروردین ماه) در جاده محمد بن جعفر رخ داد و سریعا نیروهای سازمان آتش نشانی از ایستگاه شماره یک به محل حادثه اعزام شدند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول گفت: قبل از رسیدن نیروهای آتش نشانی مصدومین توسط اهالی و رهگذران از خودروها خارج و توسط نیروهای ۱۱۵ به بیمارستان منتقل شدند.

——————-

خبرگزاری فارس: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: براساس آمار موجود در ۴۸ ساعت گذشته ۳۵ نفر از هموطنانمان در تصادافت جاده‌ای فوت کردند
سردار مهری گفت: در موج بازگشت هم باید حواس رانندگان باشد و استراحت به موقع داشته باشند و یادشان باشد که راننده فقط یک کار دارد آن هم توجه به رانندگی صحیح و حفظ جان مسافران.

وی افزود: ۷۸ درصد تصادفات شب گذشته بین ساعت ۲۰ تا ۲۴ بوده است و این نشان می‌دهد رانندگان در شب توجه کافی ندارند.

خبرگزاری فارس: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: براساس آمار موجود در ۴۸ ساعت گذشته ۳۵ نفر از هموطنانمان در تصادافت جاده‌ای فوت کردند.

سردار مهری تصریح کرد: در ۴۸ ساعت گذشته تعداد ۳۵ نفر از هموطنان در تصادفات فوت کرده و بیش از ۱۰۰۰ نفر مجروح شدند.

وی گفت: این عدد بزرگ است اما نسبت به سال گذشته شاهد کاهش ۵ درصدی جان باختگان هستیم اما باز هم این تعداد فوت شده زیاد است.

سردار تقی مهری در حاشیه بازدید از آزادراه تهران قم گفت: موج دوم سفرها آغاز شده و با برخی از هموطنان مواجهیم که در چند نوبت به سفر می‌روند.

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: علل وقوع تصادفات سرعت و سبقت غیرمجاز و عدم توجه به جلو بوده است که حدود ۸۰ درصد تصادفات را از ابتدای طرح تاکنون به خود اختصاص داده است.

وی ادامه داد: در آزادراه تهران قم شرایط پرتردد و پرحجمی است اما گره ترافیکی ندیدیم و باید این را بگوییم که نسبت به سال قبل الان حجم بالاتری را شاهدیم و مردم عزیز همچنان به سفر می‌روند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *