خبرگزاری تسنیم: دیدار تیم‌های فوتبال آلمان و مکزیک در گروه F جام جهانی 2018 روسیه در حالی با نتیجه یک بر صفر به سود مکزیک به پایان رسید که مدافع عنوان قهرمانی با وجود شکست، در آمار برتری محسوسی نسبت به حریف خود داشتند
پاس:
آلمان: 597
مکزیک: 281

آفساید:
آلمان: 1
مکزیک: 2

 خبرگزاری تسنیم: دیدار تیم‌های فوتبال آلمان و مکزیک در گروه F جام جهانی 2018 روسیه در حالی با نتیجه یک بر صفر به سود مکزیک به پایان رسید که مدافع عنوان قهرمانی با وجود شکست، در آمار برتری محسوسی نسبت به حریف خود داشتند.

کرنر:
آلمان: 8
مکزیک: 1

موقعیت‌های گل:
آلمان: 9
مکزیک: 4

مالکیت توپ:
آلمان: 61 درصد
مکزیک: 39 درصد

تیر دروازه:
آلمان: 1
مکزیک: صفر

شوت بلوکه شده:
آلمان: 7
مکزیک: 2

شوت خارج از چارچوب:
آلمان: 9
مکزیک: 6

کارت زرد:
آلمان: 2
مکزیک: 2

کارت قرمز:
آلمان: صفر
مکزیک: صفر

شوت داخل چارچوب:
آلمان: 9
مکزیک: 4

——————-

: محمود گبرلو مجری سابق برنامه هفت گزارشگری عادل فردوسی پور در شب مسابقه ایران و مراکش را فاجعه خواند

محمود گبرلو مجری سابق برنامه هفت در اینستاگرام خود نوشت : گزارشگری عادل فردوسی پور در شب مسابقه ایران و مراکش فاجعه بود نشان داد او مدیر و مجری لحظات بحران و هیجان نیست و در مقابل جواد خیابانی چقدر پخته و حرفه ای این لحظه حیاتی رو گزارش کرد. یکبار دیگه فیلم رو ببینید و کلمات فردوسی پور رو گوش کنید. اولا که اصلا حواسش نبود و تا چند ثانیه اصلا متوجه نشد که قضیه چیه انگار به تلویزیون نگاه نمیکرد و بعد از کلمات بسیار سطحی استفاده کرد… این پسرها !…ای جونم کی روش!و در عوض خیابانی بسیار مسلط هم لحظه گل رو خیلی رسا بیان کرد و هم در لحظه لفظ جهانی رو برای این گل و بازیکنان بکار برد وباز در لحظه به امتیاز بدست آمده هم اشاره کرد..

تو استودیو هم عادل اونقدر هیجان کاذب داشت که حتی دریغ از دو کلمه کلام درست و حسابی و همش می گفت دیگه نباید امشب آگهی پخش کنند در صورتیکه اصلا بحث آگهی نبود بلکه خبر ساعت بیست و دو باید روتین پخش می شد و یا عدم حضور تحلیلگری قوی که کمک حال او باشد مثل صدر عزیز و در مقابل خیابانی و قاسمی زیبا ترین تحلیل را بر زبان جاری ساختند.. وظیفه یک مجری در وهله اول کنترل خود و مخاطب در شرایط هیجانی و بحرانی است.

: محمود گبرلو مجری سابق برنامه هفت گزارشگری عادل فردوسی پور در شب مسابقه ایران و مراکش را فاجعه خواند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *