خبرگزاری تسنیم: سروش رفیعی پس از رد پیشنهادهای تیم‌های تراکتورسازی تبریز و سپاهان اصفهان، با باشگاه نساجی قائمشهر به توافقات اولیه رسید و حتی دو طرف بر سر مبلغ قرارداد و مدت آن نیز توافق کردند
مسئولان باشگاه نساجی هم که فعالیت زیادی در فصل نقل‌وانتقالات تابستانی داشته‌اند، فعلاً منتظر تصمیم نهایی سروش رفیعی هستند تا در صورت رد پیشنهادشان از سوی این بازیکن، سراغ گزینه‌های دیگر بروند.

رفیعی که می‌خواهد خیلی زود به جمع پرسپولیسی‌ها برگردد، قرار است یک نیم‌فصل در نساجی حضور داشته باشد و در نیم‌فصل دوم به جمع سرخپوشان تهرانی اضافه شود. در همین راستا،‌ هافبک مدنظر پرسپولیسی‌ها قرار است با برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس که به تازگی به تهران بازگشته جلسه‌ای برگزار کند و پس از آن هافبک فصل گذشته الخور تصمیم نهایی را برای فصل آینده می‌گیرد.

خبرگزاری تسنیم: سروش رفیعی پس از رد پیشنهادهای تیم‌های تراکتورسازی تبریز و سپاهان اصفهان، با باشگاه نساجی قائمشهر به توافقات اولیه رسید و حتی دو طرف بر سر مبلغ قرارداد و مدت آن نیز توافق کردند.

——————-

خبرگزاری خبرآنلاین: سری جدید مسابقه «خنداننده شو» از فردا (سه‌شنبه 29 خرداد) با حضور شرکت‌کنندگان و داوران این دوره (حسن معجونی، ژاله صامتی و سروش صحت) ضبط می‌شود

پیش از این رامبد جوان اولین دوره «خنداننده شو» را در فصل چهارم این برنامه تجربه کرد و این برنامه توانست توجه عده زیادی از مخاطبان را به خود جلب کند.

ضبط سری جدید «خنداننده شو» به زودی آغاز می‌شود

برنامه «خندوانه» با اجرا و کارگردانی رامبد جوان و به تهیه کنندگی سیدعلی احمدی هر هفته شب های چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ساعت 23 روی آنتن می‌رود.

خبرگزاری خبرآنلاین: سری جدید مسابقه «خنداننده شو» از فردا (سه‌شنبه 29 خرداد) با حضور شرکت‌کنندگان و داوران این دوره (حسن معجونی، ژاله صامتی و سروش صحت) ضبط می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *