خبرگزاری تسنیم: کیم دون جین از کره جنوبی دیدار تیم‌های پرسپولیس و نسف قارشی ازبکستان را در ورزشگاه آزادی تهران قضاوت خواهد کرد
همچنین محمد بسیل از سوریه به‌عنوان ناظر داوری و سیواکومار از سنگاپور نماینده کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا در بازی تیم‌های پرسپولیس و نسف‌قارشی ازبکستان خواهند بود.

 خبرگزاری تسنیم: کیم دون جین از کره جنوبی دیدار تیم‌های پرسپولیس و نسف قارشی ازبکستان را در ورزشگاه آزادی تهران قضاوت خواهد کرد. سونگ بونجون و کواک سویونگس از کره جنوبی کمک‌های کیم دون جین در این بازی هستند. دیمیتری ماشنتسف از قرقیزستان نیز به‌عنوان داور چهارم این بازی انتخاب شده است.

تیم‌های پرسپولیس و نسف قارشی ازبکستان سه‌شنبه هفته آینده در ورزشگاه آزادی تهران در چارچوب هفته اول لیگ قهرمانان آسیا از گروه C به مصاف هم می‌روند. کاروان تیم ازبکستانی بامداد یکشنبه آینده از تاشکند راهی تهران می‌شود.

——————-

ایسنا: به نقل از روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت، 19 بهمن ماه احسان ترابی به نمایندگی از سوی دکتر نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه و دکتر بردیا صدرنوری مشاور رییس سازمان و رییس حوزه ریاست سازمان برنامه و بودجه با حضور در بیمارستان آتیه تهران از جمشید مشایخی پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون عیادت کرد و جویای آخرین وضعیت سلامت این هنرمند شد
همچنین در پایان این دیدار جمشید مشایخی نیز ضمن تشکر از دکتر نوبخت (معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه) برای این مسوول سلامتی و برای دولت تدبیر و امید آرزوی توفیق کرد.

در این ملاقات احسان ترابی؛ ضمن تقدیم سلام نوبخت برای این هنرمند پیشکسوت آرزوی سلامتی کرده و برای هرگونه کمک و خدمت جهت بهبودی کامل حال این هنرمند اعلام آمادگی کرد.

ایسنا: به نقل از روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت، 19 بهمن ماه احسان ترابی به نمایندگی از سوی دکتر نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه و دکتر بردیا صدرنوری مشاور رییس سازمان و رییس حوزه ریاست سازمان برنامه و بودجه با حضور در بیمارستان آتیه تهران از جمشید مشایخی پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون عیادت کرد و جویای آخرین وضعیت سلامت این هنرمند شد.

جمشید مشایخی طی چندروز گذشته با مراجعه به بیمارستان «آتیه» تهران عمل جراحی ۱۳ ساعته‌ای را برای دستگاه گوارش خود سپری کرد و پس از این عمل جراحی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده است که خوشبختانه وضعیت عمومی‌اش خوب است و می‌تواند تکلم داشته باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *