ایسنا: به نقل از الرای، سروش رفیعی بعد از کسب عنوان قهرمانی با تیم فوتبال پرسپولیس در رقابت‌های لیگ برتر تصمیم گرفت که این تیم را ترک کند و راهی لیگ ستارگان قطر شود
روزنامه الرای تاکید کرد که باشگاه الخور به دنبال جانشینی برای سروش رفیعی است و فرشاد احمدزاده به همراه یک بازیکن برزیلی گزینه‌های باشگاه الخور برای جایگزینی سروش هستند.

او الخور را به عنوان مقصد بعدی خود انتخاب کرد.

با وجود این که سروش در این تیم قطری عملکرد نسبتا خوبی از خود نشان داد اما آمدن سرمربی جدید باعث شده تا او به دنبال بازیکنان جدید خارجی باشد و جدایی سروش رفیعی از این تیم قطعی شود.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال پرسپولیس سخت به دنبال باز گرداندن سروش رفیعی است و علاوه بر سرخ‌پوشان چند تیم دیگری لیگ برتری هم ستاره ایرانی الخور را می‌خواهند و باید دید که او در نهایت چه تصمیمی خواهد گرفت.

ایسنا: به نقل از الرای، سروش رفیعی بعد از کسب عنوان قهرمانی با تیم فوتبال پرسپولیس در رقابت‌های لیگ برتر تصمیم گرفت که این تیم را ترک کند و راهی لیگ ستارگان قطر شود.

——————-

خبرگزاری ایسنا: عوامل تیم «خندوانه» ویژه‌برنامه‌ «قاچ» را به مناسبت جام‌جهانی تدارک دیده‌اند که روزهای شنبه تا سه‌شنبه از شبکه نسیم به روی آنتن خواهد رفت
جناب خان و عوامل تیم خندوانه در این برنامه حضور دارند و دانیال غفارزاده ـ یکی از عوامل تیم «خندوانه» ـ اجرای آن را بر عهده دارد.

این برنامه که فضای فوتبالی دارد، از خندوانه مجزاست اما در همان لوکیشن «خندوانه» ساخته می‌شود.

خبرگزاری ایسنا: عوامل تیم «خندوانه» ویژه‌برنامه‌ «قاچ» را به مناسبت جام‌جهانی تدارک دیده‌اند که روزهای شنبه تا سه‌شنبه از شبکه نسیم به روی آنتن خواهد رفت.

برنامه‌ «قاچ» چهار روز در هفته هر شب ساعت ۲۲ از شبکه نسیم به روی آنتن می‌رود.

جزئیات یک «قاچ» خندوانه برای جام‌جهانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *