خبرگزاری تسنیم: دوماگوی ویدا پس از انتشار فیلمی در فضای اینترنت که در آن از جمله «به افتخار اوکراین» استفاده کرده بود با واکنش‌هایی تندی از سوی روس‌ها و حتی فیفا مواجه شد

مدافع تیم ملی فوتبال کرواسی در این رابطه گفت: این یک اعلامیه سیاسی نبود و به واقع می‌خواستم از حمایت‌های هواداران اوکراینی قدردانی کنم. نمی‌خواستم کسی را ناراحت کنم. من دوستان زیادی در روسیه و اوکراین دارم و به آنها افتخار می‌کنم. خوشحالم که به روسی حرف می‌زنم و قدردان میزبانی آنها از کرواسی در جام جهانی 2018 هستم. صادقانه امیدوارم که از پیام اخیرم برداشت‌ دیگری شود و فقط قدردانی از هواداران اوکراینی تیم ملی فوتبال کرواسی بود. این قدردانی برای حمایت‌های آنها در جام جهانی 2018 و نه فقط بازی با روسیه بود.

فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) نیز به دنبال انتشار گسترده فیلم مدافع تیم ملی فوتبال کرواسی ضمن هشدار به دوماگوی ویدا از آغاز بررسی این پرونده با جمع‌آوری گزارش‌های مستند خبر داد. این اتفاق می‌تواند بازیکن کلیدی تیم ملی فوتبال کرواسی را از بازی نیمه‌نهایی جام جهانی 2018 برابر انگلیس محروم کند.

کرواسی ساعت 22:30 چهارشنبه هفته جاری به مصاف انگلیس می‌رود.

خبرگزاری تسنیم: دوماگوی ویدا پس از انتشار فیلمی در فضای اینترنت که در آن از جمله «به افتخار اوکراین» استفاده کرده بود با واکنش‌هایی تندی از سوی روس‌ها و حتی فیفا مواجه شد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: مجموعه تلویزیونی «زندگی به شرط خنده» به کارگردانی مهدی مظلومی داستان پیرمرد دغل‌باز و سودجویی به نام خشایار است که به عنوان سرایدار از خانه‌ بزرگ دکتر افشار که در ایران نیست، مراقبت می‌کند
گفتنی است، این سریال 90 قسمتی از سه‌شنبه 19 تیر، هر روز ساعت 16:00 از شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود و بازپخش آن نیز رأس ساعت‌های 00:00 و 08:00 روز بعد روی آنتن خواهد رفت.

خبرگزاری تسنیم: مجموعه تلویزیونی «زندگی به شرط خنده» به کارگردانی مهدی مظلومی داستان پیرمرد دغل‌باز و سودجویی به نام خشایار است که به عنوان سرایدار از خانه‌ بزرگ دکتر افشار که در ایران نیست، مراقبت می‌کند. خشایار برای آنکه درآمدی هم داشته باشد، از موقعیت استفاده می‌کند و به‌سبب جذابیت خانه، آن را به گروه‌های فیلم‌برداری به‌عنوان لوکیشن اجاره می‌دهد؛ اما رفت‌و‌آمد گروه‌ها باعث ناراحتی همسایه‌ها و دردسرهای زیادی می‌شود و همین جاست که اتفاق جدیدی می‌افتد و این اتفاق زندگی تمام ساکنان خانه را تغییر می‌دهد…

«حمید لولایی» به آی‌فیلم می‌آید

«زندگی به شرط خنده» در سال‌های 1384 و 1385 تولید شده و از جمله بازیگران این سریال می‌توان به حمید لولایی، یوسف تیموری، علی صادقی، رضا داوودنژاد، بهنوش بختیاری، سحر ولدبیگی، سعید آقاخانی و خشایار راد اشاره کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *