ورزش سه: پاکو آلکاسر، مهاجم بارسلونا، پس از پیروزی 2-1 تیمش مقابل سویا با دو گل او، تاکید کرد که صبر و سختکوشی اش بالاخره نتیجه داد
آلکاسر به خبرنگاران گفت:” جدا از عملکرد من، باید تاکید کنیم که تیم امشب خیلی جنگید. در دیدارهایی مانند این که خیلی به زحمت می افتید، با پیروزی انرژی بیشتری می گیرید. خوب است که همه ما بازی خوبی ارائه دادیم.

مهاجمان با گلزنی زندگی می کنند. من شروع بدی داشتم اما گل ها بالاخره از راه رسیدند. من باید سخت کار می کردم و منتظر بازی در ترکیب اصلی می ماندم. ما باید از فرصت هایی که مربی در اختیارمان قرار می دهد، استفاده کنیم. من از گلزنی ام خوشحالم اما بیش از آن، به خاطر نتیجه.”

ورزش سه: پاکو آلکاسر، مهاجم بارسلونا، پس از پیروزی 2-1 تیمش مقابل سویا با دو گل او، تاکید کرد که صبر و سختکوشی اش بالاخره نتیجه داد. آلکاسر که در این دیدار از ابتدا در ترکیب آبی و اناری ها قرار گرفته بود، هر دو گل تیمش را به ثمر رساند تا بارسا همچنان برتری 4 امتیازی اش در صدر جدول لالیگا را حفظ کند.
——————-

خبرورزشی: نفیسه روشن بازیگر نام‌آشنای سینما و تئاتر عصر پنج‌شنبه در جریان نمایشگاه مطبوعات به غرفه گروه رسانه‌ای خبر آمد و‌ در گفت‌وگویی اختصاصی از مشکلات حضور بانوان در ورزشگاه‌ها گلایه کرد
اهل ورزش هستید؟

بیشتر به پیاده‌روی و‌ سوارکاری علاقه دارم.

خبرورزشی: نفیسه روشن بازیگر نام‌آشنای سینما و تئاتر عصر پنج‌شنبه در جریان نمایشگاه مطبوعات به غرفه گروه رسانه‌ای خبر آمد و‌ در گفت‌وگویی اختصاصی از مشکلات حضور بانوان در ورزشگاه‌ها گلایه کرد.
گفت‌وگوی با نفیشه روشن را در ادامه می‌خوانید:

پس با این شرایط در تیم‌های بانوان هنرمندان حضور ندارید؟

نه چون کلاً دنبال توپ دویدن من را اذیت می‌کند. بیشتر دوست دارم سوارکاری و پیاده‌روی کنم.
فوتبال و والیبال چطور؟

اصلاً علاقه‌ای به‌ ورزش‌های توپی ندارم. اینکه بازیکنان دنبال توپ می‌دوند برایم جذاب نیست.

من نمی‌توانم راهکاری را پیشنهاد کنم اما واقعاً متأسفم عربستان سعودی بعد از این همه مدت مجوز رانندگی بانوان و حضور آن‌ها در ورزشگاه‌ها را داد اما در کشور ما که این همه فرهنگ و هنر و روابط اجتماعی داریم، هنوز نتوانستیم این موضوع را حل کنیم. امیدوارم هرچه سریع‌تر ورود بانوان به ورزشگاه که در دنیا یک موضوع پیش پا افتاده است حل شود.

برای حضور بانوان در ورزشگاه‌ها چه راهکاری را پیشنهاد می‌دهید؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *